Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Złoty As IT 2013

Złoty As IT 2013

W pierwszej edycji konkursu zorganizowanego przez pismo Reseller News, ACTION S.A. dostał nagrodę „Złotego Asa IT” za konsekwentne budowanie świadomości marki ActiveJet. Laureaci zostali ogłoszeni podczas uroczystej gali „wieczór Asów IT”, która odbyła się na początku czerwca 2013 r. w warszawskiej restauracji Endorfina Foksal.

Miesięcznik branżowy Reseller News uhonorował tytułem Złotego Asa IT firmy, które najlepiej radzą sobie na obecnym, bardzo wymagającym rynku. Według oficjalnych danych ekonomicznych sektor informatyczny należy do jednych z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Rośnie również bardzo konkurencyjność w branży. Dlatego magazyn Reseller News postanowił nagrodzić tytułem „Złotego Asa IT” spółki, które znalazły swój sposób na efektywne prowadzenie biznesu w zmiennym otoczeniu rynkowym.

- Dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na ActiveJet. To dla nas ogromne wyróżnienie i zobowiązanie. Zamierzamy w dalszym ciągu dynamicznie rozwijać markę ActiveJet, której rozpoznawalność, między innymi dzięki sponsoringowi Legii utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Przekłada się to na bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Tylko w ostatnich kilku miesiącach zanotowaliśmy ich wzrost mimo trudnej sytuacji w branży – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.

W imprezie zorganizowanej przez Reseller News wzięło udział 140 osób, w tym: prezesi, dyrektorzy i przedstawiciele kadry zarządzającej największych firm IT w Polsce, ściśle współpracujących z kanałem partnerskim. Patronat nad imprezą objęły Gazeta Bankowa, portal wGospodarce i firma analityczna IDC.