Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

ActiveJet z odznaczeniami PC World

ActiveJet z odznaczeniami PC World

Redakcja pisma wzięła pod lupę w sumie dziewięć modeli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do jednych z najbardziej popularnych na rynku urządzeń drukujących: cztery do drukarek marki Brother i pięć do drukarek HP. W dwóch testach przyznała odznaczenia produktom ActiveJet. Tytuł „Wybór Redakcji PC World” przypadł produktowi AH-301BRX do drukarki HP. Redakcja doceniła kartridże ActiveJet przede wszystkim za powtarzalność wydruku, a także klarowne oznaczenie opakowania:

- ActiveJet AH-301BRX to świetny czarny tusz o zwiększonej pojemności do drukarek HP DeskJet 1000/1050/2000/2050/3000/3050. Jest też trwały. Pojemnik nie przecieka i nie powoduje żadnych problemów z instalacją w drukarce. Producentowi należą się brawa szczególnie za przemyślane opakowanie i dołączenie instrukcji obsługi, o której inne firmy często zapominają.

W przypadku materiałów alternatywnych do drukarki Brother marce ActiveJet przypadło wyróżnienie „Najlepszy zakup PC World” za model kartridża AB-985BN. Produkt ten dostał najwięcej, bo aż 10 punktów za wydajność, a także 9,2 za koszt wydruku. Tym samym uzyskał najwyższą notę końcową, deklasując konkurencję. Redakcja w następujących słowach przedstawiła zalety testowanego kartridża:

- ActiveJet AB-985BN oferuje fantastyczną wydajność, a zawdzięcza to dużemu pojemnikowi (…) Co istotne, pojemnik jest szczelnie zapakowany próżniowo w grubą folię i eleganckie pudełko, a nabój bez problemów działa z wykorzystywaną do testów drukarką Brother DCP-J313W. Wystarczy zdjąć folię zabezpieczającą i włożyć go do pojemnika na tusze. Imponuje wydajność tego naboju, która pozwala na wydrukowanie 800-900 stron przy 5-procentowym zaczernieniu i w normalnej jakości.