Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Małe jest sprytne

18-07-2020

Wysokie temperatury sprawiają, że trudno nam funkcjonować, mamy problemy z koncentracją, a nasze samopoczucie pogarsza się. Właśnie dlatego stale szukamy sprawnych i skutecznych rozwiązań, które pomogą nam w ochłodzeniu się w upalne dni! Warto z wyprzedzeniem przygotować się na nadejście wysokich temperatur.

Nie daj się zaskoczyć

Pracując w upalne dni musimy przede wszystkim zadbać o dobrą organizację zarówno stanowiska pracy, jak i otoczenia. Najlepiej sprawdza się wietrzenie mieszkania, jednak nie należy tego robić w momencie, gdy z nieba leje się żar. Okna zatem najlepiej otwierać wieczorem lub nad ranem, by mieszkanie zdążyło się ochłodzić i trzymało tę temperaturę podczas największego upału. Dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w klimatory i wentylatory. W ofercie marki Activejet znajdziesz wiele ciekawych produktów, które są funkcjonalne, praktyczne i estetyczne!

Postaw na prostotę

W upalne dni powiew chłodnego powietrza jest niemal zbawieniem. Doskonałą alternatywą dla klimatyzacji będą klimatory – urządzenia niewielkich rozmiarów, których możliwości są nieocenione. Bez problemu możesz ustawić je na biurku czy szafce – nie zajmują wiele miejsca, przy czym skutecznie chłodzą.

Warto zwrócić uwagę na klimatory biurkowe marki Activejet, wśród których znajdziesz model Activejet Regular MKR-550B, cechujący się wysoką jakością, wydajnością oraz elegancją! Klimator MKR-550B wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna! Klimator posiada aż 6 kolorów podświetlania, co staje się niemałą gratką dla osób ceniących sobie modne rozwiązania!

Ciekawą propozycją jest także klimator biurkowy Activejet Selected MKS-600SZ. To urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w domowym biurze, jak i przestrzeni firmowej. Urządzenie działa na zasadzie ewaporacji, czyli parowania wody. Zbiornik na wodę ma pojemność 600 ml. Moc klimatora to 6W. Do chłodzenia powietrza klimator wymaga napełnienia pojemnika z wodą lub umieszczenia specjalnego wkładu chłodzącego zmrożonego uprzednio w zamrażarce. W komplecie z urządzeniem znajdują się dwa takie wkłady, do zamiennego stosowania. Możliwość zamrażania jednego wkładu, w czasie użytkowania drugiego, zapewnia wygodę oraz ciągłość pracy klimatora.

Stylowo i z pazurem

Dla osób ceniących sobie klasę i styl marka Activejet przygotowała dwa wentylatory, których design stanie się dodatkową ozdobą pomieszczenia! Mowa tutaj o wentylatorach biurkowych Activejet Selected WBS-30BD i Activejet Selected WBS-30CD. Wentylatory zostały wyposażone w silnik o mocy 35W oraz miedziane zwoje, które zapewniają wysoką wydajność przy niższym zużyciu energii. Wyróżniają się przy tym doskonałym wykonaniem – masywna, metalowa konstrukcja pokryta matową powłoką, stylowa nóżka wykonana z drewna kauczukowego, oraz niezwykła dbałość o szczegóły sprawiają, że urządzenie może dodatkowo stanowić ozdobę pomieszczenia! Wentylatory dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach: białym i czarnym, przez co dopasujesz je do własnych potrzeb!

Upały wcale nie muszą być męczące – wystarczy dobrze się do nich przygotować. Wybierz idealny klimator lub wentylator i ciesz się powiewem chłodnego powietrza nawet w najbardziej upalne dni!