Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Wirtualny Lider Branżowy 2013

Wirtualny Lider Branżowy 2013

Strona internetowa ActiveJet została wyróżniona w konkursie czasopisma Papierniczy Świat za „najlepsze rozwiązania graficzne i multimedialne”. To już nie pierwsze wyróżnienie dla marki należącej do ACTION S.A. w tym prestiżowym konkursie, który na dobre zadomowił się w świadomości przedstawicieli branży PBS.

W ósmej edycji konkursu „Wirtualny Lider Branżowy” oceniono ponad 200 stron internetowych. Zgłoszenia w kategorii „najlepsze rozwiązania graficzne i multimedialne” opiniowała niezależna komisja, która wyłoniła jednego zwycięzcę – www.activejet.pl.

- Praca nad nagrodzoną stroną internetową trwała dobrych kilka miesięcy. Ten, kto kiedykolwiek zajmował się budową strony „www” wie, że to trudna i złożona sprawa, zwłaszcza w tak konkurencyjnej branży jak nasza. Tym bardziej cieszy fakt, że jury konkursu wybrało właśnie naszą kreację. Staraliśmy się wyjść poza schemat. Zależało nam, aby nowa strona ActiveJet była innowacyjna, a jednocześnie w bardzo czytelny sposób przedstawiała naszą ofertę – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet. - Zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony www.activejet.pl. Mam nadzieję, że przyciągnie ona Państwa uwagę i dołączy do grona „polubionych” na Facebook’u – dodaje R. Ornowski.

Finał VIII edycji konkursu „Wirtualny Lider Branżowy” odbył się w czerwcu, wówczas do rąk laureatów trafiły statuetki i nagrody.