Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

2012 - Test tuszów w PC World

2012 - Test tuszów w  PC World

Tusze do drukarek atramentowych marki ActiveJet zdobył pierwsze miejsce w teście kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych we wszystkich testowanych kategoriach: do drukarek HP, Canon, Brother i Epson. Produkty ActiveJet we wszystkich testowanych urządzeniach okazały się najbardziej ekonomiczne.

ActiveJet został absolutnym liderem testu atramentowych zamienników, uzyskując najwyższą ocenę końcową w przypadku wszystkich czterech producentów drukarek, która wyniosła średnio 8,9 punktów na 10 możliwych. Rzeczywisty koszt wydruku jednej strony, który średnio wynosił 3,64 groszy za wydruk czarnobiały, był najniższy w porównaniu do pozostałych tuszy.

Niezależne testy wyraźnie wskazały na opłacalność stosowania materiałów ActiveJet. Wykorzystywanie naszych produktów do drukowania pozwala cieszyć się wysoką jakością wydruku przy jednoczesnym niskim koszcie eksploatacji. Profesjonalne badania potwierdzają, że produkt kompatybilny nie musi ustępować oryginałowi
- komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor Marki ActiveJet.

W badaniu testowano tusze ośmiu marek: ActiveJet, BlackPoint, AB, Scott, ABC Data,Polcan-Uni1, Inkspot i oryginalne materiały eksploatacyjne każdego z producentów sprzętu. W badaniu oceniano produkt w pięciu kategoriach: wydajności mono, wydajności w kolorze, jakości mono i jakości w kolorze oraz informacji o produkcie i gwarancji. Niezależny test ukazał się w czerwcowym numerze miesięcznika PC World.

Zobacz test