Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

2014 – Test tuszów w PC WORLD - Wydajne drukowanie tylko z ActiveJet

2014 – Test tuszów w PC WORLD - Wydajne drukowanie tylko z ActiveJet

Tusz ActiveJet AH-703BR odniósł podwójny sukces w teście jakości i wydajności „PC World”. Został uznany za najbardziej wydajny na rynku. Dodatkowo, przyznano mu tytuł „Najlepszego Zakupu”. Wszystkie produkty biorące udział w badaniu zostały wnikliwie przetestowane przez niezależnych ekspertów.

Redakcja „PC World” poddała testom aż 12 modeli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do jednych z najbardziej popularnych na rynku drukarek marki Brother i HP. ActiveJet AH-703BR do urządzenia drukującego HP zdobył uznanie za wydruk największej liczby stron przy najniższym nakładzie pieniężnym (tylko 5 groszy za stronę) oraz za powtarzalność wydruku. Co więcej, przejrzyste oznaczenia opakowania, a także dołączona instrukcja instalacji umożliwiły szybką i bezproblemową pracę z produktem. Tym samym model ten został zwycięzcą rankingu.

– ActiveJet jest jedną z najlepszych marek tuszów na rynku, dlatego odnosimy sukcesy w testach branżowych. Dbamy o jakość naszych produktów i utrzymujemy ją na bardzo wysokim poziomie. Mamy ambicję, aby wciąż pracować nad jej ulepszeniem. Zadowolenie użytkowników jest dla nas największą satysfakcją, a liczne nagrody dowodzą, że ActiveJet to naprawdę „najlepszy zakup” w swojej kategorii – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.