Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Lider Dekady

Lider Dekady

W tym roku program jakościowy Laur Klienta obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji specjalne wyróżnienie otrzymują marki, które w rankingu od początku i nieprzerwanie zdobywają najwyższe noty. Stąd, w kategorii materiałów eksploatacyjnych do drukarek tytuł „Laur Klienta – Lider Dekady 2004-2014” przypadł marce ActiveJet.

Program Laur Klienta obchodzi swój jubileusz. Już od 10 lat na podstawie konsumenckich sondaży wyłania najpopularniejsze marki, produkty i usługi na polskim rynku. Z tej okazji Redakcyjna Kapituła Konkursowa zdecydowała się docenić te brandy, które na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia osiągały najwyższe wyniki w corocznych rankingach, specjalnym wyróżnieniem Lidera Dekady Konkursu.

Bardzo cieszę się z otrzymanego wyróżnienia. Jest ono dla nas najlepszym potwierdzeniem, że dbałość o jakość procentuje. Klienci doceniają nas za konsekwentne budowanie portfolio produktów dobrych gatunkowo. Potwierdzają to dane dotyczące sytuacji na rynku. Okazuje się, że materiały eksploatacyjne marki ActiveJet odnotowują stały wzrost udziałów. – mówi Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet. - Duża popularność potwierdzona w licznych testach i nobilitujący tytuł Lidera Dekady to z jednej strony ogromny powód do dumy, z drugiej motywacja do tego, aby stale gwarantować naszym klientom produkty w najwyższej jakości – dodaje R. Ornowski.

Ranking Laur Klienta jest jednym z największych programów konsumenckich w naszym kraju. Jego celem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach.

Zobacz dyplom