Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

ActiveJet Studencką Marką Roku 2013

ActiveJet Studencką Marką Roku 2013

Produkty do drukowania marki ActiveJet po raz kolejny zostały wskazane w prestiżowym konkursie Studencka Marka Roku jako najchętniej używane przez konsumentów. Tym razem zwycięski tytuł przyznano na podstawie wyników badań przeprowadzonych w 2013 roku na portalach grupy StudentNews.pl. To kolejna nagroda podkreślająca zaufanie klientów do marki ActiveJet.

- Studenci to jedna z naszych kluczowych grup użytkowników, chcą drukować dużo, w dobrej jakości, ale i w rozsądnej cenie. Otrzymany tytuł jest więc potwierdzeniem, że ActiveJet oferuje produkty, które spełniają te wymagania. Wiele badań potwierdza, że nasza marka jest zdecydowanym liderem rynku. Mam tu na myśli chociażby ostatnią analizę IDC, według której nasze produkty mają największy udział w rynku alternatywnych materiałów do urządzeń drukujących Jednak obok wyników sprzedaży, istotne jest dla nas, aby być marką zaufaną, lubianą i przyjazną klientowi, a przyznany już po raz drugi tytuł Studenckiej Marki Roku jest tego oczywistym dowodem – mówi Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.

Grupa StudentNews.pl, na portalach której przeprowadzono badania do tytułu Studenckiej Marki Roku, to jedna z największych w Polsce grup portali dla maturzystów, studentów i absolwentów. Do grupy należą takie portale jak: studentnews.pl, edubaza.pl, dlamaturzysty.pl, studialicencjackie.pl i studia podyplomowe, a łączna liczba ich unikalnych użytkowników przekroczyła 7 mln w roku akademickim 2012/2013.

- W ActiveJet dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Poddajemy je nie tylko licznym wewnętrznym testom, ale również badaniom prowadzonym przez niezależne, zewnętrzne instytucje. Jesteśmy jedną z najbardziej nagradzanych marek naszej branży w Polsce. Tylko w 2013 roku otrzymaliśmy takie wyróżnienia jak: Złoty Laur Klienta, Top Marka, Złoty As IT, Wirtualny Lider Branżowy. Wszystkie te nagrody traktujemy jako potwierdzenie wysokiej jakości i renomy produktów ActiveJet – dodaje R. Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.

Dyplom Studencka Marka Roku 2013