Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Top Marka 2013

Top Marka 2013

Materiały eksploatacyjne ActiveJet do urządzeń drukujących już trzeci rok z rzędu zostały laureatem konkursu Laur Klienta. Wyróżnienie to jest przyznawane w ramach ogólnopolskiego programu konsumenckiego - Laur Konsumenta, a o jego przyznaniu decyduje przede wszystkim pozycja marki na rynku wraz z jej rozpoznawalnością oraz dynamika rozwoju marki wśród konkurencyjnych brandów.

Kolejne, już trzecie wyróżnienie Top Marka jest najlepszym wyznacznikiem dużej, niesłabnącej popularności jaką cieszą się produkty z logo ActiveJet. Wyniki konkursu dedykowanego ostatecznym klientom są dla nas bardzo ważne. Kolejny raz udowadniają, że nasza oferta całkowicie wpisuje się w oczekiwania rynku, który poszukuje produktów w najwyższej jakości, a jednocześnie bardzo atrakcyjnych cenowo. Bez zaufanych klientów nie byłoby tego sukcesu. Dlatego bardzo dziękuję osobom za wzięcie udział w konkursie i zagłosowanie na nasz brand mówi Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.

Odznaczenie Laur Klienta - Top Marka przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły minimum trzy lata z rzędu największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie Laur Klienta. Wyniki opracowano na podstawie rezultatów głosowania w poszczególnych latach trwania plebiscytu. Głosowanie przeprowadzone było nie tylko podczas sondowania telefonicznego ale także za pośrednictwem witryny internetowej www.laur-konsumenta.pl oraz poprzez zamieszczenie sondy na portalach branżowych oraz serwisach tematycznych jednej z największych spółek medialnych w Polsce.

Zobacz dyplom