Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Najlepszy program partnerski 2012

Najlepszy program partnerski 2012

ActiveJet po raz trzeci nagrodzony w konkursie na najlepszy Program Partnerski

Po raz trzeci z rzędu marka ActiveJet została nagrodzona w konkursie na najlepszy program partnerski w plebiscycie miesięcznika IT-Reseller. Dodatkową statuetką nagrodzony został również Prezes ACTION S.A. – Piotr Bieliński.

Zwycięski program partnerski wybrano w głosowaniu, w którym udział brali Resellerzy. Wręczenie statuetek odbyło się podczas uroczystej gali. Nagrodę specjalną w kategorii Propartnerska Postać Roku przyznano Piotrowi Bielińskiemu, Prezesowi ACTION S.A.

Nagrodzenie ActiveJet po raz trzeci wskazuje, że program partnerski naszej marki cieszy się niesłabnąca popularnością wśród Resellerów. Z roku na rok wzrasta też liczba naszych partnerów, którzy z niego korzystają. Duże zainteresowanie programem motywuje nas do dalszego ulepszania i rozwijania programu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Resellerom którzy głosowali na ActiveJet - powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki

W ramach cyklicznych promocji ActiveJet Resellerzy, zależnie od wypracowanych obrotów, dostają atrakcyjne nagrody rzeczowe takie jak: skutery, rowery, quady, telewizory i inne, a także bony.