Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Certyfikat TÜV Rheinland Polska M+T

Certyfikat TÜV Rheinland Polska M+T

Kartridże oraz tonery kolorowe i monochromatyczne marki ActiveJet zostały wyróżnione przez TÜV Rheinland Polska prestiżowym certyfikatem zgodności M+T. Instytucja, która przyznała certyfikat jest liderem na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce.
To już drugi, bardzo istotny dokument potwierdzający najwyższe standardy produkcji w ActiveJet. We wrześniu certyfikatami ISO9001/14001 został objęty przez BSI proces projektowania i produkcji materiałów eksploatacyjnych tej marki.

Certyfikat TÜV Rheinland Polska M+T daje bardzo ważną informację klientom. Na rynku pojawia się teraz wiele marek materiałów eksploatacyjnych. Niestety, duża ich część jest wątpliwej jakości i szkodzi wizerunkowi całej kategorii produktów. Te z nich, które posiadają znak zgodności Monitoring + Testing (M+T) wyróżniają się, tak jak ActiveJet, wysoką jakością, spełniają również obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Jednocześnie znak M+T gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez TÜV Rheinland Polska są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki

Podstawą do udzielenia certyfikatu T jest spełnienie międzynarodowych standardów: ISO/IEC 19798, ISO/IEC 19752, ISO/IEC 24711 oraz ISO/IEC 24712. Kompleksową zgodność uzyskały kartridże oraz tonery kolorowe i monochromatyczne marki ActiveJet – różne modele. Analizie poddawane są liczne parametry produktu. Tylko niezawodne, wydajne i ekologiczne materiały mają szansę przejść surowe, międzynarodowe testy. Licencja udzielana jest na okres pięciu lat.

TÜV Rheinland Polska jest liderem na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce oraz częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, wiodącego dostawcy usług dla przemysłu na świecie. Firma specjalizuje się w certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu.