Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

2012 - Test zasilaczy awaryjnych

2012 - Test zasilaczy awaryjnych

Zasilacz ActiveJet AJE 650LCD - tytan pracy w atrakcyjnej cenie

Zasilacz awaryjny ActiveJet AJE 650LCD w redakcyjnym teście PC World został wybrany najbardziej „opłacalnym” z przetestowanych urządzeń. W wyniku przeprowadzonego porównania sprzęt ActiveJet zdobył wysokie wyróżnienie za stosunek ceny do możliwości.

ActiveJet dysponuje mocą pozorną 650VA i rzeczywistą 360 W. Urządzenie posiada dwa stopnie AVR, jeden obniża zbyt wysokie napięcie do 85% drugie podwyższa za niskie o 18%. Urządzenie stabilizuje napięcie w przedziale 175-299 woltów do zakresu dwukrotnie mniejszego (207 – 257) bez używania baterii. Urządzenie jest wyposażone w szybką ładowarkę, która pozwala na bezproblemowe naładowanie akumulatora w krótkim czasie.

Wykorzystywanie zasilaczy awaryjnych do podtrzymywania pracy urządzeń elektrycznych staje się coraz bardziej powszechne. Obecnie to już nie tylko komputer ale, również inne domowe urządzenia elektroniczne wymagają stałego dopływu energii. Posiadanie pewnego i sprawdzonego sprzętu do podtrzymywania napięcia zwiększa komfort pracy i mieszkania. ActiveJet AJE 650 LCD ze względu na duże możliwości i niewygórowaną cenę znakomicie nadaje się do takich właśnie rozwiązań
– powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu Action S.A. ds. ActiveJet.

Po ładowaniu przez 2 godzin zasilacz może pracować przez 177 sekund przy obciążeniu 300 W i 204 s przy tym samym obciążeniu po ładowaniu przez 16 godzin. Nominalny czas pracy przy 80% obciążeniu urządzenia wynosi 300 s. Informacje o stanie urządzenia, w tym o stopniu naładowania baterii, poziomie obciążania w watach i procentach, wyświetlana jest na LCD. Nominalna cena zasilacza wynosi 318 zł.