Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Złota VILLA dla Activejet

Złota VILLA dla Activejet

Produkty oświetleniowe marki Activejet już kolejny raz zostały docenione przez prestiżowy magazyn wnętrzarski VILLA. W tym roku uwagę jurorów konkursu zwróciła seria lamp HOLLY, która otrzymała statuetkę Złotej VILLI w kategorii: oświetlenie.  

 Seria HOLLY to kolekcja eleganckich lamp wiszących oraz listew oświetleniowych. Produkty utrzymano w modnej minimalistycznej stylistyce. Wykonane z metalu ażurowe konstrukcje doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza, zarówno te domowe, jak i użytkowe. Lampy wiszące HOLLY dostępne są w kolorach czarnym i białym oraz kilku finezyjnych kształtach.  

Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku.

Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem.

W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA