Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Activejet nagrodzony tytułem Dobra Marka 2021 oraz EKO marka.

Activejet nagrodzony tytułem Dobra Marka 2021 oraz EKO marka.

Marka Activejet po raz kolejny została wyróżniona, tym razem otrzymując tytuł Dobra Marka 2021 oraz tytuł EKO Marka
 
Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dwunastu lat Program, mający na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. 
 
Wychodząc naprzeciw współczesnemu konsumentowi, Program Dobra Marka pomaga w wyborze najlepszej marki w danej kategorii. To właśnie klient i jego opinia kształtują działania wszystkich firm, dlatego wyróżnienia oparte na badaniach konsumenckich są dla nich szczególnie ważne. Przedmiotem badań objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów. 
 
W ramach projektu Dobra Marka zostało stworzone wyróżnienie EKO Marka, które ma za zadanie wskazać kupującym marki przyjazne środowisku. Godło EKO Marka wskazuje artykuły i usługi przyjazne środowisku, które charakteryzuje m.in. proekologiczny przekaz marki naturalny, skład i wysoka jakość produktu, oraz zaufanie odbiorców. 
 
Activejet codziennie dba o to, aby na każdym etapie produkcji tuszów i tonerów spełniać najwyższe standardy i wymagania. Dzięki temu do rąk klienta trafia produkt najwyższej jakości o powiększonej wydajności.