Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Najlepszy Program Partnerski dla Activejet

Najlepszy Program Partnerski dla Activejet

Podczas uroczystej gali "Mistrzowie Nowych Technologii" marka Activejet została wyróżniona pod kątem Najlepszy Program Partnerski.

Gala odbyła się w warszawskim klubie muzycznym Hard Rock Cafe i zgromadziła czołowe marki liczące się na  polskim rynku.
Galę „Mistrzowie Nowych Technologii” poprowadzili dziennikarze IT Resellera. Nagrodę za najlepszy program partnerski odebrał z rąk redaktora naczelnego pisma - Krzysztofa Polaka, Rafał Ornowski - Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A. O zwycięstwie marki Activejet w kategorii „Najlepszy Program Partnerski” zadecydowali czytelnicy.

– Program partnerski Activejet funkcjonuje od lat i cieszy się stałą popularnością. Co ciekawe, na jego kształt mają wpływ nasi partnerzy, którzy zgłaszają nam swoje pomysły i jeśli tylko możemy staramy się je realizować, aby uatrakcyjnić współpracę. Ale to tylko jeden z wielu atutów tego programu. Myślę, że nasz sukces to przede wszystkim mocny brand, który przyciąga kolejnych partnerów. – mówi Rafał Ornowski.