Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Najlepszy program partnerski 2011

Najlepszy program partnerski 2011

Już po raz drugi cykliczne promocje produktów ActiveJet zostały nagrodzone w renomowanym konkursie magazynu ITReseller dedykowanego najlepszym na rynku programom partnerskim.

Konkurs odbywa się co roku, a o przyznaniu nagród decydują sami resellerzy. W głosowaniu wybierają oni najciekawsze programy partnerskie, a następnie decydują o ich wyróżnieniach. Laureaci konkursu biorą udział w uroczystej gali organizowanej przez redakcję magazynu ITReseller.

Bardzo cieszy przyznanie marce ActiveJet kolejny raz tej nagrody. Jest ona dla nas wyjątkowo cenna, ponieważ przyznana przez resellerów, czyli najważniejszych odbiorców działań, które prowadzimy w kanale sprzedaży. Wyróżnienie jest potwierdzeniem uznania dla całokształtu projektów jakie stale kierujemy do tej grupy, a także motywacją do kolejnych działań mających na celu dalszy rozwój prowadzonej komunikacji marketingowej – komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor Marki ActiveJet w ACTION S.A.

Firma przywiązuje istotną rolę do indywidualnych kontaktów z partnerami oferując im rozmaite formy współpracy, a także szkolenia i cykliczne spotkania z przedstawicielami produktów marki ActiveJet. Poza tym, programy partnerskie ActiveJet to także atrakcyjne konkursy, w których można wygrać skutery, rowery, quady, telewizory, notebooki, aparaty i wiele innych cennych nagród.