Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Marka ActiveJet Konsumenckim Liderem Jakości 2016

Marka ActiveJet Konsumenckim Liderem Jakości 2016

ActiveJet, światowej klasy producent alternatywnych materiałów eksploatacyjnych, po raz kolejny potwierdził swój status lidera rynku. W trwającym plebiscycie Konsumencki Lider Jakości, w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek” marka otrzymała zdecydowaną większość głosów, zdobywając tym samym tytuł Złotego Konsumenckiego Lidera Jakości 2016.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Badanie przeprowadzane jest na reprezentatywnej grupie konsumentów, która w tym roku wyniosła rekordowe 11 571 uczestników, a jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych na polskim rynku.

Podobnie jak w latach poprzednich, również i w tym roku najwięcej głosów w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek” oddano na markę ActiveJet, która wyprzedziła prawie dwukrotnie laureata drugiego miejsca. Jako uzasadnienie swojego wyboru, konsumenci najczęściej podawali doskonałą jakość produktów, ich szeroką dostępność oraz dobrą wydajność w stosunku do ceny.

Bardzo cenię sobie tego typu niezależne badania rynku, gdyż dostarczają bezcennej wiedzy na temat opinii i preferencji zakupowych naszych konsumentów.powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. marki ActiveJet. – Cieszymy się, że klienci doceniają wysiłek, jaki wkładamy w przygotowanie naszej oferty, czego potwierdzeniem jest kolejny, trzeci już tytuł Złotego Konsumenckiego Lidera Jakości w naszym dorobku.