Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Złoty As IT

Złoty As IT

Już po raz czwarty odbył się prestiżowy plebiscyt Złote Asy IT, organizowany przez magazyn Reseller News oferujący nową jakość dla branży informatycznej. Tym razem redakcja oraz czytelnicy nagrodzili 14 najlepszych przedstawicieli branży w 11 kategoriach. Statuetka w kategorii Producent Roku trafiła do marki Activejet, która tym samym po raz kolejny potwierdziła swój status lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych.

- Bardzo się cieszę z przyznanej nagrody. Każde tego typu wyróżnienie to dla nas potwierdzenie słuszności realizowanej strategii polegającej na oferowaniu produktu, który po prostu jest dobry i odpowiada wymaganiom coraz trudniejszego rynku. – powiedział Edward Wojtysiak, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A., który w imieniu firmy odbierał nagrodę podczas gali z rąk Dariusza Wałacha, redaktora naczelnego resellernews.pl – Statuetka Złotego Asa cieszy tym bardziej, że pochodzi także od czytelników, a więc naszych użytkowników.

Warto przypomnieć, że obie marki materiałów eksploatacyjnych Action, czyli Activejet i Actis, według badań IDC w 2015 r. zanotowały wzrost sprzedaży, zajmując aż 33,2% całego rynku, co oznacza 1,6% wzrostu rok do roku. ActiveJet i Actis pozostają więc liderami, i to zarówno w segmencie tuszów, jak i tonerów, a nagrody takie jak Złoty As IT poświadcza ich silną pozycję na rynku w Europie Środkowo-Wschodniej.

Gala wręczenia nagród odbyła się 13 października w siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Lekarskiego na warszawskiej Ochocie. Statuetki Złotych Asów przyznawano w następujących kategoriach: Dystrybutor, Value Added Distributor, Szef Kanału Partnerskiego, Program Partnerski, Osobowość Rynku IT, Producent, Chmura, Szkolenie, Innowacja i Wydarzenie roku.