Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Zdjęcia jak żywe - postaw na tusze Activejet

25-06-2020

Nasze życie składa się z chwil, które z czasem zamieniają się w piękne wspomnienia. Wiele z tych wspomnień z biegiem lat zaciera się robiąc miejsce nowym. A co, jeśli możemy je uchwycić i trzymać w ręce? Wracać do nich, kiedy mamy na to ochotę, dzielić się nimi z bliskimi?

Taką możliwość dają nam zdjęcia – dzięki nim łapiemy radość, śmiech, łzy wzruszenia; całą plejadę emocji. Co więcej: wcale nie musimy wydawać majątku, by cieszyć się pięknymi zdjęciami! Mało tego, nasze zdjęcia mogą stać się oryginalną ozdobą wnętrz i zachwycać nie tylko domowników, ale i gości.

Stwórz swój własny styl

Obecna technologia sprawia, że doskonałe zdjęcie możemy mieć niemal w ułamku chwili. Wystarczy złapać odpowiedni kadr i nacisnąć spust migawki. Samodzielne zrobienie zdjęcia nie jest trudne, nie wymaga również wielu godzin spędzonych nad podręcznikami. Oczywiście nie mówimy tutaj o fotografii profesjonalnej, a takiej, która posłuży nam do własnych celów.

Robiąc zdjęcia możemy skupić się na wszystkim, co znajduje się w naszym otoczeniu. Możemy sfotografować ciekawy budynek, morze czy strumienie deszczu. Najczęściej jednak obiektem naszych fotograficznych przygód są nasi najbliżsi – rodzina, przyjaciele, pupile. To właśnie tutaj zamykamy największą ilość emocji; pokazujemy, jaka więź nas łączy i jakie uczucia do nich żywimy. Nie ograniczajmy się jednak do statycznych i monotonnych zdjęć, kiedy rodzina siedzi wspólnie przy stole. Eksperymentujmy! Róbmy zdjęcia w ruchu, wyjdźmy poza sztywny schemat. Kto wie, może właśnie jedno z tych zdjęć będzie piękną ozdobą twojego salonu lub sypialni? Nie dość, że będzie przypominać o wspaniałych chwilach, to jeszcze zachwyci unikalnością i wyjątkowością.

Zabierając się za drukowanie zdjęcia w domowym zaciszu musimy się jednak wcześniej przygotować. Wybór papieru, na którym wydrukujemy zdjęcie, nie może być przypadkowy. To od niego, w dużej mierze, zależeć będzie jakoś zdjęcia. Warto postawić na papier fotograficzny, który odda wszystkie walory zdjęcia, podkreślając jego styl. Nie można zapomnieć także o dobrych tuszach oddających nasycenie kolorów. Dobre parametry tych elementów, oferuje marka Activejet. W ofercie marki znajdziesz szeroki wybór papierów fotograficznych, a także tuszów, dzięki którym wszystkie barwy, zawarte na zdjęciu, zachowają swoje nasycenie. Warto wspomnieć tutaj o tuszu AH-M652RX, który jest doskonałym zamiennikiem kompatybilnym z drukarkami HP. Tusz dostępny jest w rozmiarze XL w multipacku dzięki czemu wszystkie potrzebne kolory masz w zasięgu ręki. Tusz jest wydajny, dlatego nie musisz zatem martwić się, że podczas kolejnych wydruków zabraknie twojej drukarce tuszu. Inną równie ciekawą alternatywą jest czarny tusz AH-652BR. Dzięki niemu stworzysz piękny i tajemniczy obraz w nieśmiertelnej czerni i bieli.

Własne fotografie gwarantują unikalność oraz podkreślają wyrazistość i charakter wnętrza. Taką fotografię, przyozdobioną w piękną ramkę, możemy podarować bliskim – z pewnością wywoła wiele emocji. Pamiętajmy, że podczas robienia zdjęć najważniejsza jest naturalność i prostota.

Zachowaj wspomnienia na dłużej

Poza samą przyjemnością robienia, a następnie drukowania zdjęć, możemy pójść o krok dalej i zrobić własny album ze zdjęciami, który zostanie przyozdobiony fotografiami. Zrobienie albumu nie jest trudne, a przyniesie wiele radości i stanie się idealną okazją do wspólnego spędzenia wieczoru nad zdjęciami i wspominaniem minionych chwil.

Zrobienie zdjęcia nie jest żadnym problemem, nie jest też trudne i nie wymaga godzinnego studiowania podręczników fotograficznych. Mało tego – czasem nie jest potrzebny także sprzęt z najwyższej półki! Dzięki postępowi technologicznemu nasze smartfony, które mamy zawsze pod ręką, wyposażone są w dobre aparaty i to za ich sprawą powstaje najwięcej zdjęć. Wystarczy odpowiednie złapanie kadru by cieszyć się pięknym zdjęciem! Marka Activejet zachęca do eksperymentowania i łapania chwil, by stworzyć zdjęcia jak żywe.