Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Ochłoda w eleganckim stylu - wentylatory kolumnowe Activejet

01-07-2020

Wielkimi krokami zbliża się lato. To jedna z naszych ulubionych pór roku, na którą czekamy odliczając dni. Pierwsze wysokie temperatury mamy już za sobą, jednak niebawem zawitają one na nieco dłużej. I choć za latem wciąż tęsknimy, tak nasze mieszkania nagrzewają się wówczas bardzo szybko i trudno w nich o komfort.

Już kilka godzin spędzonych w nagrzanym pomieszczeniu może dać się we znaki i negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Z Activejet upały Ci nie straszne! W ofercie marki znajdziesz wiele ciekawych klimatorów i wentylatorów, które staną się Twoim najlepszym towarzystwem w upalne dni!

Jakość i wydajność

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka Activejet stworzyła linię Selected charakteryzującą się wyjątkowo starannym wykonaniem oraz oryginalnym designem. Urządzenia z tej linii skierowane są do bardziej wymagających osób, które cenią sobie nie tylko parametry, ale i estetykę produktów. Wentylatory Selected zostały wyposażone w dobre jakościowo silniki oraz bardziej wydajne, miedziane zwoje. Marka Activejet dba o trwałość produktów, dlatego wszystkie urządzenia przechodzą odpowiednie kontrole i certyfikacje.

Zapewnij sobie powiew chłodnego powietrza  

Zwróć szczególną uwagę na wentylatory kolumnowe Activejet Selected WKS-120CPJ i Activejet Selected WKS-120BPJ. Są nowoczesne i występują w dwóch kolorach: czarnym i białym. Ich smukły, nieco futurystyczny i niebanalny wygląd sprawia, że urządzenia zyskają sympatię wśród osób lubiących minimalizm i nowoczesność. Wentylatory zostały wyposażone w silnik o mocy 60 W oraz miedziane zwoje zapewniające wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

Ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Wentylatorami można zarządzać bezpośrednio przy pomocy przycisków lub skorzystać z pilota. Bieżąca temperatura pokazuje się na wyświetlaczu, co dodatkowo wpływa na atrakcyjność urządzenia. Niezaprzeczalną zaletą wentylatorów Activejet Selected WKS-120CPJ i Activejet Selected WKS-120BPJ jest możliwość ustawienia czasu rozpoczęcia chłodzenia do 12 godzin naprzód. Ponadto wentylatory posiadają funkcję jonizacji powietrza, co jest szczególnie istotne dla osób borykających się z alergiami.

Nietuzinkowa ozdoba na miarę naszych czasów!

Wentylatory kolumnowe Activejet Selected WKS-120CPJ i Activejet Selected WKS-120BPJ są atrakcyjne dla oka i pięknie się prezentują! Dzięki dwóm uniwersalnym kolorom, w jakie zostały ubrane, z łatwością wkomponują się w każdą przestrzeń i staną się dodatkową ozdobą! Niezależnie czy to w salonie, domowym biurze czy sypialni – w każdym miejscu wyglądają dobrze, a co ważniejsze – nie przytłaczają wnętrza.

Spędzając czas w domu, szczególnie w upalne dni, z pewnością przyda Ci się powiew chłodnego i niemal rześkiego powietrza. Wentylatory kolumnowe od Activejet to idealne rozwiązanie zarówno dla przestrzeni domowej, jak i biurowej. Nie daj się zaskoczyć upałom i sięgnij po wentylator idealny dla siebie!