Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Własnoręczny prezent cieszy najbardziej!

25-07-2020

Znasz to uczucie, kiedy wiesz, że za jakiś czas bliska Ci osoba ma urodziny, imieniny, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Znasz to uczucie, gdy podjęcie decyzji o kupnie czegoś odkładasz na ostatni moment? Kupowanie prezentów może przyprawić o zawrót głowy, tym bardziej, jeśli nie jesteśmy pewni, co powinniśmy wybrać. A gdyby tak obdarować kogoś własnoręcznie wykonanym, spersonalizowanym prezentem?

Każdy z nas lubi dostawać prezenty – nic tak nie poprawia humoru, jak otrzymanie drobiazgu; małego upominku. Własnoręcznie zrobiony prezent jest na tyle wyjątkowy, że jest jedyny w swoim rodzaju – nie znajdziesz podobnego w sklepie, co dodatkowo podkreśli jego charakter. Zobacz, jak prosto i szybko możesz podarować komuś prawdziwy prezent od serca!

Flamastry w ruch!

Robiąc własnoręczny prezent musimy wyposażyć się w niezbędne akcesoria – w zależności od tego, co chcemy przygotować. Na pewno przydadzą się flamastry, farbki, nożyczki, dekoracje takie jak: koraliki, brokat, ozdobne sznurki czy wstążki. Możliwości jest mnóstwo, wystarczy puścić wodzę wyobraźni i stworzyć coś wyjątkowego! Co zatem możesz zrobić?

  • Album na zdjęcia

Album na zdjęcia jest świetnym wyborem, jeśli chodzi o własnoręcznie zrobione prezenty. To doskonały pomysł dla osób lubiących kolekcjonować zdjęcia. Zrobienie albumu nie jest trudne – wystarczy dobra podstawa, za którą może posłużyć tektura i dowolne kartki, na których umieścimy zdjęcia, lub zostawimy na nie miejsce. Można skorzystać z gotowych szablonów, które z łatwością znajdziemy w internecie.

  • Planner

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować lubi mieć wszystko zaplanowane – planner będzie doskonałą propozycją! Można dodatkowo przyozdobić go zdjęciami, cytatami lub dłuższymi fragmentami – z książek lub filmów. To również ciekawy prezent dla osoby uczącej się.

  • Obraz lub plakat

Inną równie ciekawą propozycją będą własnoręcznie namalowane obrazy, które staną się wyjątkową ozdobą wnętrza. Jeśli jednak z malowaniem Ci nie po drodze – nic straconego! Zapewne masz zdjęcie, którym chciałbyś obdarzyć bliską osobę. Możesz zatem wydrukować zdjęcie w domu i dokupić ramkę, a następnie podarować. Chcąc wydrukować zdjęcie musisz zaopatrzyć się w dobrej jakości tusz i papier. Tutaj z pomocą przychodzi marka Activejet, w ofercie której znajdziesz mnóstwo tuszów i papierów – dobierzesz je do własnych potrzeb!

  • Poszewki na poduszki

Propozycja ta dedykowana jest osobom lubiącym szyć lub dziergać. Możesz uszyć piękne poszewki na poduszki, ściereczki czy serwetki. Taki prezent spotka się z wielkim entuzjazmem! Prezent jest bardzo uniwersalny, dlatego z pewnością posłuży na dłuższy czas!

Własnoręcznie przygotowane i zrobione prezenty są wyjątkową pamiątką, która zawsze jest mile widziana. Zanim zatem wybierzesz się do sklepu, zastanów się czy nie chciałbyś podjąć wyzwania i spróbować swoich sił w formie DIY. Kto wie, może stanie się do Twoją nową pasją?