Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Poznaj gadżety, których nie może zabraknąć w Twoim biurze!

26-07-2020

Mówi się, że nasze miejsce pracy, po pewnym czasie, staje się drugim domem. Nic dziwnego - spędzamy w nim większą część dnia. Każda praca rządzi się swoimi prawami, dlatego nie powinno w niej zabraknąć podstawowych elementów, służących do wykonywania obowiązków. Nie ulega wątpliwości, że wyższa wydajność i efektywność pracowników ściśle koreluje nie tylko z atmosferą, jaka panuje w pracy, ale i wyposażeniem. Jeśli w biurze brakuje czegoś, co jest niezbędne do codziennych zadań, komfort pracy zaczyna spadać, a biuro nie kojarzy się już z funkcjonalnym miejscem. Zobacz, jakich gadżetów nie może zabraknąć w biurze!

Kartka i długopis

Najbardziej podstawowe rzeczy w każdym biurze to oczywiście artykuły, dzięki którym możemy coś zanotować – długopisy, ołówki, flamastry, ale i skoroszyty, karteczki samoprzylepne itd. Bez nich szybkie zapisanie jakiejś informacji czy ważnego numeru telefonu byłoby niemal niemożliwe. Dostępnych jest mnóstwo tego typu gadżetów, które stają się absolutnym must have! Mało tego – długopis lub zeszyt możemy spersonalizować, co dodatkowo stanie się artykułem marketingowym.

Będąc już w temacie piśmiennictwa, ważne jest, by zadbać o odpowiednią organizację biurkowej przestrzeni, co za tym idzie – długopisy powinny mieć swoje miejsce na biurku np. w organizerze. Taki organizer można śmiało zrobić z kubka! Z pewnością będzie stanowił ciekawe rozwiązanie i alternatywę dla tradycyjnych organizerów.

Przydatna technologia

Choć posiadanie pod ręką kartki i długopisu potrafi nieraz wywabić nas z opresji, tak przenośne nośniki pozwalają na archiwizację danych znajdujących się na komputerze. Większość biur wyposażonych jest w pendrive’y, za pomocą których możemy przesyłać dane. Nie bez znaczenia są także powerbanki – przydające się szczególnie w momencie, gdy wykorzystujemy do pracy nasz smartfon. Warto rozważyć także posiadanie laserowego wskaźnika, który staje się nieoceniony podczas konferencji czy prezentacji.

W biurze swoją funkcję spełni także drukarka – wszak bez niej wiele materiałów nie zostałoby wydrukowanych. W tym miejscu warto również zadbać o dobry jakościowo papier oraz zestaw tuszów. W ofercie marki Activejet znajdziesz szeroki wybór tuszów do wiodących marek drukarek. Tusze są bardzo wydaje i zapewniają wysoką jakość wydruków. Oprócz tuszu równie ważny jest papier. Activejet proponuje szeroką gamę papierów do drukarki, o różnych wymiarach i gramaturach, wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie.

Mówiąc o drukarce – pamiętajmy o niszczarce! Perspektywa darcia stosu niepotrzebnych dokumentów nie jest zbyt przyjemną wizją, dlatego warto sięgnąć po niszczarkę, która w prosty sposób pomoże zachować porządek w dokumentach. Stojąc przed wyborem niszczarki powinniśmy postawić na produkt niewielki, acz rzeczowy. Do tego opisu idealnie pasuje niszczarka Activejet ASH-0601S. Niszczarka posiada funkcję cofania papieru oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem, co jest niezwykle ważne. Działa w cyklu 2 minuty pracy i 40 minut odpoczynku, niemniej potrafi zniszczyć 300 cm papieru na minutę. Ciekawą propozycją jest także niszczarka ASH-1201D, posiadająca nieco więcej funkcji – m.in. tnie spinacze na drobne ścinki! Wysoki komfort pracy zapewniają funkcje takie jak: automatyczna funkcja start/stop, funkcja cofania papieru oraz zabezpieczenia przed przegrzaniem niszczarki.

Odpowiednie wyposażenie biura może pozytywnie wpłynąć na naszą efektywność, kreatywność, a także na nasz nastrój! Wybierajmy zatem takie akcesoria, które są niezbędne – bez których praca nie jest wręcz możliwa. Dbając o te szczegóły można stworzyć przyjemną przestrzeń, do której wszyscy chętnie będą wracać!