Blog

Świąteczne dekoracje z wykorzystaniem świateł LED

19-12-2016


 

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły okres, pełen ciepła, uśmiechów, rodzinnych spotkań. To czas wyjątkowy, a zatem wymagający szczególnej oprawy. Nieodłącznym elementem świątecznych dekoracji stały się ozdoby świetlne i to nie tylko lampki migające na choince. Coraz więcej ciekawych efektów możemy uzyskać, stosując oświetlenie typu LED. Daje ono przyjemne światło, które świetnie wprowadza niepowtarzalną atmosferę i urokliwy klimat w każdym domu.

Na rynku mamy w tej chwili ogromny wybór dekoracji dedykowanych świątecznemu okresowi. Bogaty asortyment przygotowała również firma Activejet, a produkty, jakie oferuje zostały dopasowane do oczekiwań i potrzeb wymagających klientów. Warto zwrócić szczególną uwagę na oświetlenie LED, które może występować w różnych kolorach, nie tylko w klasycznej, chłodnej barwie, co daje nam naprawdę ogromne możliwości i pozwala indywidualnie dobrać dekoracje. 

W ofercie świątecznych dekoracji znajdziemy takie produkty jak kurtyny LED, świeczniki, dekoracje stołowe, ozdoby choinkowe, girlandy, sople, bombki, czy klasyczne lampki. Każdemu Święta Bożego Narodzenie i związane z nimi dekoracje kojarzą się zupełnie inaczej, jednak wybór dostępnych ozdób jest naprawdę bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu ozdoby świetlne umilą swym blaskiem magiczny okres Świąt w każdym domu.

Coraz częściej spotykamy dekoracje świetlne umieszczane na zewnątrz sklepów, domów czy balkonów. Musimy pamiętać, że lampki montowane na dworze muszą być przystosowane do niskich temperatur i odporne na wilgoć. Doskonale sprawdzą się w takich warunkach światełka w formie sieci i zwisające rzędem sople. Lampki takie są dostępne w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, a zewnętrzne oświetlenie LED jest nie tylko efektowne, ale co równie ważne, energooszczędne.

Nastrojowe oświetlenie bożonarodzeniowe zapewni niezwykłą atmosferę również w domowym wnętrzu. LEDowe lampki można zamontować w przedpokoju, salonie, czy pokoju dziecięcym. Szczególnie ciekawą odmianą świątecznych światełek są bombki, które dają naprawdę wiele możliwości aranżacji wnętrz. Girlandę lampek można zawiesić w oknie, na poręczy schodów, nad drzwiami albo umieścić w naczyniu i stworzyć nastrojowe oświetlenie tam, gdzie tylko mamy ochotę.  

Dla osób z odrobiną fantazji i zdolności manualnych polecamy też bardzo uniwersalne i łatwe w montażu taśmy LED. Możemy samodzielnie zmontować z nich motyw gwiazdy, ułożyć je w kształt choinki, bałwanka, czy Świętego Mikołaja. Obok tak wykonanej, ciekawej i pomysłowej świetlnej aranżacji nikt nie przejdzie obojętnie.

Praktycznie każdego roku możemy odkrywać nowe propozycje świątecznych dekoracji i oświetlenia. Activejet oferuje wiele wspaniale podświetlanych, bożonarodzeniowych dekoracji, kolorowych i jednolitych, prostych i fantazyjnych, tak do wnętrz, jak i na zewnątrz.  Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo takie światełko, które spełni Wasze życzenie i nada nadchodzącym Świętom prawdziwie magiczny blask.