Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Od czego zacząć biznes online?

11-11-2020

Internet jest niezwykłym systemem, w którym znaleźć można niemal wszystko. Przez swoje szerokie spektrum działania powstają coraz to nowsze miejsca w wirtualnej przestrzeni, które zachęcają odbiorców do wejścia na daną stronę internetową i przejrzenia tego, co oferuje marka. Nic więc dziwnego, że prowadząc własną firmę niemal podstawą stają się dwie rzeczy: założenie strony internetowej i kanałów w mediach społecznościowych. Dzięki temu marka może mieć pewność, że dotrze do znacznie większego grona potencjalnych klientów.

Działalność e-sklepów oraz stron oferujących przeróżne rozwiązania rośnie bardzo dynamicznie. Codziennie zakładane są nowe profile w mediach społecznościowych, a niektóre stacjonarne firmy decydują się na wkroczenie w wirtualny świat. I choć to odważny krok, tak mogący przynieść wiele dobrego.

Podejmij odpowiednią decyzję

Rozpoczynając biznes online należy być świadomym tego, z czym to się wiąże. To, tak naprawdę, zupełnie nowy wymiar prowadzenia działalności. Musisz być gotowym i otwartym na nowe możliwości, a lata doświadczenia przenieść na wirtualną ścieżkę. Podejmując tę decyzję należy odpowiedzieć sobie na pytanie: chcę założyć jedynie stronę internetową czy sklep internetowy? To kluczowa kwestia, która rzutować będzie na przyszłość marki. Nawet jeśli twój biznes opiera się na usługach możesz rozważyć stworzenie sklepu, w którym klient będzie mógł zakupić voucher lub szkolenie. Platformy i strony internetowe umożliwiają także prowadzenie relacji na żywo, gdzie użytkownicy mogą np. zadawać pytania do eksperta. Równie ciekawą opcją jest prowadzenie kursów. Możliwości jest naprawdę mnóstwo!

Wirtualna przestrzeń to jednak nie wszystko – ważne jest także wyposażenie biura. Nie obejdzie się zatem bez kupna drukarki, papieru, tuszów czy niszczarki. Marka Activejet proponuje szeroką gamę produktów idealnych do domowego biura!

Papier i tusze do drukarki

Drukując dokumenty musimy pamiętać o wydajnych i niezawodnych tuszach. Dobre parametry tych elementów, oferuje marka Activejet. W ofercie marki znajdziesz szeroki wybór papierów fotograficznych, a także tuszów, dzięki którym wszystkie elementy graficzne, takie jak choćby logo zawarte w dokumentacji, zachowają swoje nasycenie. Warto wspomnieć tutaj o tuszu AH-650BR, który jest doskonałym zamiennikiem kompatybilnym z drukarkami HP. Tusz dostępny jest w rozmiarze XL. Jest wydajny, dlatego nie musisz martwić się, że podczas kolejnych wydruków twojej drukarce zabraknie tuszu.

Prowadząc własny biznes z pewnością nie raz wydrukujesz ważną umowę, dokument czy potwierdzenie sprzedaży. Do tego wystarczy tak naprawdę zwykły papier do drukarki. Jednak co zrobić w chwili, gdy chcesz wydrukować certyfikat lub dyplom dla kursanta? Tutaj doskonale sprawdzi się papier fotograficzny od Activejet! Przykładem może być papier fotograficzny matowy AP4-110M100L lub papier fotograficzny błyszczący AP4-160G100L.

Niszczarka

Dzięki niszczarce zachowasz porządek w dokumentach, co jest szczególnie ważne podczas prowadzenia własnej działalności. Model ASH-1201D od Activejet zapewnia poziom bezpieczeństwa danych P3. Pozwala ona na skuteczną utylizację dokumentów papierowych, kart oraz druków laminowanych w rozmiarze do A4. Charakteryzuje się prędkością strzępienia do 2250 mm/min. Warta uwagi jest także niszczarka Activejet ASH-0603H – posiada ona funkcję cofania papieru oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem, co jest niezwykle ważne. Działa w cyklu 2 minuty pracy i 40 minut odpoczynku, niemniej potrafi zniszczyć 300 cm papieru na minutę. Ten sprzęt pozwala również na szybkie pozbycie się papierów, kart plastikowych oraz dokumentów laminowanych.

Założenie i prowadzenie biznesu online wiążą się z dużym zaangażowaniem, jednak możliwość dotarcia do nowego grona odbiorców zdecydowanie rekompensuje ten fakt. Jeśli na którymś etapie prowadzenia działalności masz wątpliwości zawsze możesz skorzystać z pomocy osób zajmujących się choćby marketingiem internetowym. Specjaliści z pewnością odpowiedzą na nurtujące pytania i sprawią, że prowadzenie biznesu online będzie przyjemnością!