Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Historia marki Activejet

07-10-2020

Rok 2002 to właśnie wtedy wszystko się zaczęło, to wtedy zaczęła się tworzyć nasza historia…

Jako lider sprzedaży w Polsce dbamy o rozwój firmy, ale i dobro naszych klientów, co potwierdzają liczne badania konsumenckie oraz zdobyte certyfikaty. Jesteśmy certyfikowani przez międzynarodową grupę BSI oraz TUV Rheinland Polska, które dodatkowo monitorują nasze procesy produkcji i jakości.

Activejet wyznacza światowe trendy

Już od początku istnienia marki kierowaliśmy się takimi wartościami jak: najwyższa jakość oferowanych produktów, innowacyjność, nowoczesność i wychodzenie poza schematy. 

"W Activejet nacisk kładziemy na zintegrowane i długoterminowe podejście do rozwoju z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Jako lider alternatywnych materiałów eksploatacyjnych wychodzimy klientom naprzeciw, dlatego wszystkie działania, jakie podejmuje marka Activejet skupia się na tym, by sprostać wszystkim oczekiwaniom. Activejet wyznacza światowe trendy, ale i ukierunkowuje edukację w zakresie zarówno jakości, jak i nowoczesnych technologii. Zgodnie z danymi międzynarodowej firmy analitycznej IDC, Activejet jest marką nr 1 pod względem ilościowej sprzedaży na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych." – podkreśla ekspert Activejet Paweł Leduchowski Senior Product Specialist.

Marka Activejet działa w oparciu o długofalową strategię skupiającą się na rozwoju – dbając o szeroką gamę produktów oraz ich dostępność sukcesywnie powiększamy swoje portfolio o najpopularniejsze modele, które dzięki licznym testom i kontrolom zawsze cieszą klientów najwyższą jakością. Activejet doceniany jest przez ekspertów – przykładowo: redakcję PC World, która pozytywnie oceniła alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych. Produkty Activejet nie tylko zostały numerem jeden testu, ale także zdobyły wyróżnienie najlepszej wydajności i najlepszej opłacalności. To właśnie ulepszone rozwiązania pozwalają nam na stworzenie produktów unikalnych.

Warto jednak pamiętać, że Activejet to nie tylko tusze i tonery, ale i urządzenia zasilające, artykuły czyszczące czy oświetlenie, które cieszy się niemałą popularnością.

„Minimalistyczne, proste i finezyjne formy goszczą we wnętrzach naszych klientów, stając się piękną ozdobą! I tutaj stawiamy na najwyższe standardy wykonania, niezawodność oraz ciekawe wzornictwo, co zostało nieraz docenione. W tym roku, niektóre produkty Activejet zostały uhonorowane nagrodą i statuetką Złotej VILLI. To prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są m.in. najlepsze produkty branży wnętrzarskiej.” – wspomina ekspert Activejet Paweł Leduchowski Senior Product Specialist.

Stawiamy na ekologię

To jednak nie wszystko – w Activejet stawiamy na ekologię. Właśnie dlatego powstała tzw. filozofia ekologiczna według Activejet, czyli 6 powodów, które czynią z nas markę odpowiedzialną społecznie:

  1. Starannie dobieramy części składowe produktów, aby minimalizować ich szkodliwy wpływ na środowisko
  2. Przestrzegamy norm – system zarządzania wdrożony w naszych zakładach produkcyjnych jest zgodny z normą środowiskową ISO 14001 oraz normą jakości ISO 9001
  3. Recyklingujemy wszystkie odpady produkcyjne i opakowania
  4. Poddajemy się kontroli – nasza marka certyfikowana jest przez międzynarodową grupę BSI oraz TUV Rheinland Polska
  5. Edukujemy pracowników, dostawców i odbiorców w zakresie ekologicznego podejścia do biznesu
  6. Wymagamy od swoich partnerów spełniania tych samych wysokich standardów proekologicznych, które obowiązują w naszej firmie.

Activejet to także ludzie – grono specjalistów, którzy zawsze stają na wysokości zadania, by zapewnić odbiorcy to, co najlepsze! W Activejet od zawsze stawiano na zintegrowanie i długoterminowe podejście do rozwoju – w pojęciu najwyższej jakości, wydajności oryginalności, wychodzenia poza schematy, ale i ochrony środowiska.