Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

5 aplikacji, które pozwalają nakładać zabawne efekty na zdjęcia

14-10-2019

Wielu z nas lubi bawić się nie tylko w fotografa, ale i w humorystycznego twórcę zdjęć. Śmieszne przeróbki naszych fotek bawią, poprawiają nastrój, są ciekawym motywem reklamowym w mediach społecznościowych i zdecydowanie przyciągają uwagę. Z jakich aplikacji skorzystać, jeśli chcemy uczynić nasze zdjęcie zabawniejszym? Oto nasza propozycja!

 

MSQRD

Aplikacja, która pozwala nakładać na zdjęcia portretowe rozmaite maski – od hawajskiego wieńca i okularów przeciwsłonecznych po przerobienie osoby na zdjęciu w pandę czy kotka albo w celebrytów lub znanych polityków, jak Barack Obama. Świetna aplikacja do tworzenia okolicznościowych, personalizowanych kartek, które wydrukowane na dobrej jakości papierze od Activejet długie lata będą cieszyć oko obdarowanego.

 

Face Swap

Okulary, serduszka, gwiazdki, banany, słoneczka, chmurki, zmarszczki, psie uszy czy wielki język zmienią zwykłe foto w niecodzienną animację, która ożywi nasze facebookowe zdjęcie profilowe, albo którą możemy wydrukować na koszulce.

 

Age My Face

Chcesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twoja twarz za 50 lat? A może chcesz zestawić zdjęcie z przyjaciółką, które zrobiłaś przed chwilą z wersją „future” i podarować jej wydrukowany kolaż? Z pewnością uśmiechnięte dziewczyny i uśmiechnięte staruszki obok siebie za każdym razem, gdy spojrzycie na zdjęcie, poprawią Wam humor i przypomną o tym, że przyjaźń jest ponadczasowa!

 

Collage Maker

I znowu rozmaity wybór zabawnych dodatków. Wielkim plusem aplikacji jest możliwość stworzenia okolicznościowej pocztówki lub komiksu, składającego się ze zdjęć. Elfy, Mikołaj czy bałwanki albo latem hamaki i palmy pozwolą nam stworzyć bardzo oryginalną pamiątkę, która – wydrukowana na błyszczącym papierze od Activejet – sprawi radość każdej bliskiej nam osobie.

 

Animal Face

Aplikacja, dzięki której nasze głowy zamienią się w głowy misia koali, pandy, czy kaczątka. Dodatkowo Animal Face pozwala edytować filtry fotografii i jej dramaturgię. Dzięki temu możemy stworzyć fantastyczny plakat lub nadruk na t-shirt.

 

Bawcie się na całego!