Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Activejet z kolejnym Złotym Laurem Konsumenta 2017

Activejet z kolejnym Złotym Laurem Konsumenta 2017

W kolejnej już edycji plebiscytu „Laur Konsumenta”- ogólnopolskiego programu konsumenta, mającego na celu wyłonienie najpopularniejszych marek, usług i produktów  marka Activejet zdobyła w swojej kategorii najwyższe, złote wyróżnienie. To już dziewiąta z kolei nagroda dla producenta materiałów eksploatacyjnych. Nagroda potwierdza pozycję marki Activejet jako lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Plebiscyt „Laur Konsumenta” organizowany jest od 2004 r. i rokrocznie przynosi odpowiedź na pytanie, które produkty są obecnie liderami popularności w swoich kategoriach. O zwycięstwie decydują konsumenci oddający swoje głosy za pośrednictwem ankiet telefonicznych i internetowych. Produkty i usługi z największą liczbą głosów otrzymują Złoty, Srebrny lub Brązowy Laur Konsumenta – odpowiednio do pierwszego, drugiego lub trzeciego miejsca. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek”, ankietowani najczęściej wskazywali markę Activejet, która w efekcie otrzymała dziewiąty z rzędu Złoty Laur Konsumenta.