Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Wyróżnienie miesięcznika PC World dla ActiveJet

Wyróżnienie miesięcznika PC World dla ActiveJet

W najnowszym numerze magazynu PC World został opublikowany raport podsumowujący test alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych. Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza wydajność” otrzymał toner ActiveJet ATH-85N.

Wynik został oparty na podstawie testu trzech tonerów ATH-85N. Każdy z nich pozwolił na wydrukowanie ponad 3500 stron przy zaczernieniu 5%, co jest znakomitym wynikiem. Doceniono także doskonałe zabezpieczenie wkładu przed uszkodzeniami mechanicznymi, idealne dopasowanie do testowej drukarki oraz niskie koszty wydruku.

Laboratorium PC World systematycznie przeprowadza testy sprzętu IT, które są dla użytkowników cennym i wiarygodnym źródłem informacji.

- Cieszę się, że dzięki zaawansowanym testom przeprowadzonym przez PC World czytelnicy mają szansę uzyskać obiektywne dane na temat materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Dla nas dostęp do tego typu wyników to przede wszystkim konstruktywna informacja zwrotna, że nasz wysiłek, aby dostarczyć użytkownikom po prostu wydajne i dobre rozwiązania się opłaca. - komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. marki ActiveJet.

Wcześniejsze edycje testów PC World przyniosły marce ActiveJet już cztery wyróżnienia: „Wybór redakcji” za tusz AH-301BRX do drukarki HP oraz „Najlepszy zakup PC World” za model kartridża AB-985BN do drukarki Brother, zeszłoroczny „Wybór redakcji” za toner ATB-1030N kompatybilny z laserowymi urządzeniami drukującymi marki Brother, a także „Najlepszy Zakup” dla modelu tuszu AH-301BRX.