Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Wyróżnienie miesięcznika PC World dla ActiveJet

Wyróżnienie miesięcznika PC World dla ActiveJet

W czerwcowym numerze pisma PC World ukazał się test zamienników do urządzeń drukujących. Pierwsze miejsce spośród sześciu testowanych modeli tuszów do drukarki PH DeskJet 1150 przypadło modelowi ActiveJet AH-301BRX. Dodatkowo, produkt ten dostał dyplom „Najlepszy zakup”.

Autorzy testu wyróżnili nagrodzony produkt za wysoką wydajność, niskie koszty drukowania i bezproblemową pracę. Nie bez znaczenia pozostały również odpowiednie opakowanie i dobre zabezpieczenia przed wysychaniem i uszkodzeniami mechanicznymi produktu. Co ważne, w trakcie testów tusze ActiveJet działały bez potrzeby czyszczenia głowicy, a wydruki były bardzo dobrej jakości.

Misją miesięcznika PC World jest pokazanie, jak efektywnie korzystać ze sprzętu komputerowego, oprogramowania i usług internetowych, co przekłada się na większą wydajność pracy, a także oszczędność czasu i pieniędzy czytelników. Misję tę redakcja spełnia organizując regularne testy produktów IT, w tym zamienników do drukarek. W ten sposób PC World ułatwia podejmowanie właściwych decyzji zakupowych użytkownikom.

- Chciałbym pogratulować redakcji pisma za to, że kolejny raz tak wnikliwie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do testu alternatywnych materiałów do drukarek. To ważne, aby naszym odbiorcom, którzy sięgają po ten miesięcznik prezentować wiarygodne dane, na których mogą budować sukces poprzez trafną analizę zawartych w testach danych. – podkreśla Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A.

Wcześniejsze edycje testów PC World przyniosły marce ActiveJet już trzy wyróżnienia: „Wybór redakcji” za tusz AH-301BRX do drukarki HP oraz „Najlepszy zakup PC World” za model kartridża AB-985BN do drukarki Brother, a także zeszłoroczny „Wybór redakcji” za toner ATB-1030N kompatybilny z laserowymi urządzeniami drukującymi marki Brother.

Uwaga: nazwy OEM zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zobacz dyplom