Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Certyfikaty i testy

Złoty Laur Klienta 2014

Złoty Laur Klienta 2014

ActiveJet po raz szósty z rzędu zdobył Złoty Laur Klienta w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek”. Tym samym potwierdził,  iż cieszy się nieustająco rosnącym zaufaniem klientów. W ogólnopolskim badaniu marka ActiveJet zdobyła 44 proc. głosów konsumentów, na drugim miejscu uplasowały się produkty Black Point, które otrzymały 28  proc. głosów, na trzecim firma Printe z wynikiem 12 proc. głosów.

„Laur Klienta" to największy projekt konsumencki w kraju. Głosy zbierane są za pośrednictwem portali tematycznych spółki Agora S.A., portali Dziennika Gazety Prawnej i Mediów Regionalnych. Dodatkowo głosowanie odbywa się telefonicznie oraz na stronie internetowej projektu Laur Konsumenta. Konsumenci spośród produktów wybierali ten, który uważają za najlepszy i chętnie polecą go swoim znajomym.

- Złoty Laur Klienta  zdobyty po raz szósty jest potwierdzeniem uznania dla naszej marki i jej jakości.Badania konsumenckie są najbardziej miarodajnym testem naszej pracy, jaką wkładamy w budowanie niezawodności produktów ActiveJet. To klienci przyznali nam nagrodę, a istniejemy przecież właśnie dla nich. W trosce o naszych klientów nieustająco  poszerzamy ofertę, by na bieżąco wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Jak  widać, pomimo trudnego rynku, świetnie sobie radzimy - komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet.

Zobacz dyplom