Aktualności

Activejet: kolejny Europejski Certyfikat Jakości 2018 i Orzeł Jakości już z nami

19-12-2018

Activejet: kolejny Europejski Certyfikat Jakości 2018 i Orzeł Jakości już z nami

W tym roku firma ACTION S.A. wraz z marką Activejet otrzymała tytuł Europejskiego Certyfikatu Jakości oraz honorową statuetkę Orła Jakości. Wyróżnienie to dostają laureaci, którzy sześciokrotnie zdobyli Europejski Certyfikat Jakości i tym samym potwierdzili, że jakość jest wpisana na trwałe w kulturę i strategię firmy oraz marki, którą reprezentują.

Z badań konsumenckich przeprowadzonych przez ABR SEST wynika, że prawie 90 proc. konsumentów przy wyborze produktów kieruje się ich jakością. Ale jest to jakość w różnych kontekstach organizacji, rozumiana jako wypadkowa pracy wielu działów w organizacji, bo bez współpracy firmy nie mogłyby osiągnąć postawionych sobie celów, również w kontekście jakości produktu.

Żeby dostarczyć klientom tusze i tonery Activejet, których parametry są najwyższej klasy, musimy codziennie, już od procesu produkcji naszych materiałów eksploatacyjnych, po etap obsługi w biurze klienta, spełniać szereg zasad. Te normy bierze pod lupę kapituła konkursowa. Rzetelnie się im przygląda i ocenia, a ci co przejdą pomyślnie ten egzamin mogą liczyć na prawdziwie zasłużone odznaczenie Europejskiego Certyfikatu Jakości, które w tym roku zostało przyznane modelowi naszego tonera do drukarek ATH – 79 N – komentuje Dominika Kopycka, Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju sprzedaży w ACTION S.A.

European Quality Certificate to kontynuacja organizowanego od 2006 r. Certyfikatu Jakość Roku. Celem projektu jest wyłonienie takich firm i marek, które nie tylko deklarują, ale i realizują politykę jakościową w swojej organizacji. Aby to zweryfikować, każda firma uczestnicząca w konkursie przechodzi czteroetapową weryfikację. Jednym z jej elementów jest audyt jakościowy. Zakończenie z sukcesem każdego etapu konkursowego i pozytywny werdykt kapituły oznacza przyznanie marce tytułu European Quality Certificate, który jako jedyny w Polsce został objęty patronatem honorowym EUROPEAN ORGANIZATION FOR QUALITY z Brukseli i jest uznawany międzynarodowo.