W czasach kiedy powszechnie wiadomo, że ergonomia pracy przy komputerze jest szczególnie ważna, możemy dostosować do siebie praktycznie wszystko. Krzesło, monitor, ale także biurko. Wygodna praca to mniej problemów ze zdrowiem - bóle pleców, kręgosłupa, szyi czy nadgarstków odejdą w niepamięć. Dzięki możliwości regulacji biurka zapobiegniemy również np. sytuacji, kiedy krzesło nie chowa się pod blat, bo nie mieszczą się podłokietniki.
Elastyczność to największa zaleta takich biurek, ale są też inne, jak np. profesjonalny, niezwykle stylowy wygląd, lepiej zorganizowana przestrzeń czy wygodne elektroniczne sterowanie.
| Głębokość produktu | 120 mm |
|---|---|
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Niepalny | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Model | Panel zarządzania kablami |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Typ produktu | Organizer do kabli |
| Rodzaj produktu | Organizer do kabli |
| EAN | 5901443390985 |
Organizer kabli ACTIVEJET CMP502 pomaga utrzymać porządek na biurku, zapewniając estetykę i funkcjonalność miejsca pracy poprzez uporządkowanie przewodów.
Jego otwarta, wentylowana konstrukcja chroni kable przed kurzem i przegrzaniem, co przedłuża ich żywotność oraz ułatwia szybkie dostosowanie aranżacji.
Dzięki organizacji kabli eliminuje ryzyko potknięć i uszkodzenia sprzętu, przyczyniając się do zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności pracy.
Wykonanie z niepalnego metalu podnosi poziom bezpieczeństwa, czyniąc go niezbędnym elementem nowoczesnego biura.
ACTIVEJET CMP502 to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie czystość, organizację i bezpieczeństwo stanowiska pracy.