Niezwykłe połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, lampa wykonana jest z wytrzymałego tworzywa AS i charakteryzuje się nawierzchniowym typem mocowania, co ułatwia instalację w dowolnym miejscu. Zasilana przez USB przy napięciu pracy 5 V, jest nie tylko ekonomiczna, ale i łatwa w obsłudze.


Posiadając certyfikaty RoHS, ISO14001, ISO9001, lampa Activejet AJE-NEON GAME TIME gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania, co czyni ją idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i ekologiczne rozwiązania. Udekoruj swoje wnętrze neonem i pozwól, aby każdy dzień był pełen pozytywnej energii.
Szeroka oferta opraw dekoracyjnych marki Activejet, na którą składają się kinkiety, plafony i oczka sufitowe, nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat i charakter.
Ten rodzaj oświetlenia pozwala uzyskać różnorodne efekty i umożliwia eksperymentowanie z designem. Jednocześnie są niezwykle praktyczne proste w montażu i dają możliwość wysoce energooszczędnego oświetlenia mieszkania, hotelu, restauracji czy innej powierzchni użyteczności publicznej.
Wysoką jakość produktów doceniło już wielu klientów w Polsce i za granicą.

| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
|---|---|
| Przeznaczenie | Salon |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Przeznaczenie | Pokój dziecięcy |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Styl oświetlenia | Nowoczesny |
| Żywotność żarówki | 50000 h |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Przeznaczenie | Jadalnia |
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
| Kształt | Inne |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Certyfikaty | RoHS, ISO14001, ISO9001. |
| Liczba żarówek | 143 szt. |
| Łączna moc | 5 W |
| Strumień świetlny | 120 lm |
| Prąd operacyjny | 1 A |
| Głębokość produktu | 16 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Ostrzeganie | Nie patrz bezpośrednio na włączone diody LED. Produkt należy instalować zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta. Zużyte produkty należy oddać do punktu zbiórki elektrośmieci. |
| EAN | 5901443391012 |