Mysz komputerowa USB Typu-A 2000 DPI 1,5 m
Zapraszamy do zapoznania się z gamą akcesoriów komputerowych marki Activejet. Dzięki ich szerokiemu zastosowaniu, praca z komputerem stanie się znacznie przyjemniejsza. Produkty marki Activejet są bezkonkurencyjne, ponieważ przy doskonałej jakości są w bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku komputerowym oraz stosowaniu zaawansowanych technologii oddajemy w Państwa ręce starannie wyselekcjonowane produkty. Ich użytkowanie gwarantuje wspaniałą zabawę oraz wysoki komfort pracy.
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
|---|---|
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Liczba przycisków | 4 |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Funkcje kablowe | Spleciony |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Układ | Oburęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 37,5 mm |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 3 |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ produktu | Mysz przewodowa |
| Rozdzielczość ruchu | 2000 DPI |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Częstotliwość Polling rate | 125 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 32 KB |
| Kolor podświetlenia | Pomarańczowy |
| Kolor podświetlenia | Żółty |
| Liczba kolorów iluminacji | 7 |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Temperatura (min) | 30 °C |
| Temperatura (maks) | 40 °C |
| Regulowana waga | Nie |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 119 mm |
| Waga produktu | 105 g |
| Inne funkcje | Podgrzewanie - 3 poziomy temperatury (pierwszy poziom: wskaźnik świeci na żółto, temperatura 30°C / drugi poziom: wskaźnik świeci na pomarańczowo, temperatura 35°C / trzeci poziom: wskaźnik świeci na czerwono, temperatura 40°C). |
| EAN | 5901443392064 |


