Myjka ultradźwiękowa Activejet AUC-198 to nowoczesne, kompaktowe urządzenie służące do skutecznego czyszczenia i sterylizacji drobnych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki połączeniu technologii ultradźwiękowej z lampami UV, skutecznie usuwa zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc oraz eliminuje bakterie z akcesoriów takich jak protezy, aparaty ortodontyczne czy biżuteria. Użytkownik ma do wyboru trzy intuicyjne tryby pracy, które pozwalają dopasować czas i intensywność procesu do rodzaju czyszczonych przedmiotów. Zintegrowany akumulator ładowany przez USB zapewnia pełną mobilność, umożliwiając wygodne korzystanie z urządzenia zarówno w domu, jak i w podróży. Solidna konstrukcja oraz prosta obsługa sprawiają, że myjka jest łatwa w konserwacji i bezpieczna dla delikatnych materiałów. To wszechstronne rozwiązanie, które znacząco podnosi poziom codziennej higieny w każdych warunkach.
| USB | Tak |
|---|---|
| Łatwość obsługi | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 400 g |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | 107 mm |
| Pojemność | 125 ml |
| Ilość | 1 szt. |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Czas pracy (min) | 5 min |
| Sterylizacja UV | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa | 24 W |
| Częstotliwość | 48000 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie ani nie wystawiaj na działanie wilgoci. |
| Ostrzeżenia | Podczas używania urządzenia należy unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Odłącz urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją. |
| Tryby pracy | 3 |
| Maksymalna pojemność (ml) | 80 ml |
| Czas pracy (max) | 20 min |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Rodzaj baterii | Akumulator |
| Napięcie znamionowe | 7,4 V |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Prąd ładowania | 2 A |
| Pojemność baterii | 18650 - 2*2000 mAh |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Wymiary pojemnika | 8,6 x 8,6 x 3,26 cm |
| Typ produktu | Myjka ultradźwiękowa UV |
| EAN | 5901443392002 |
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi po naładowaniu może działać przez kilka dni, co pozwala wygodnie korzystać z niej także w podróży.
