Oświetlenie główne warto uzupełnić dodatkowym światłem np. za pomocą kinkietu. W takich pomieszczeniach jak salon czy sypialnia jest to wręcz nieodzowny element wyposażenia wnętrz.



| Mocowanie/typ złącza | E27 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Przeznaczenie | Salon |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Kolor szkła | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Łączna moc | 40 W |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Wysokość opakowania | 153 mm |
| Maksymalna moc wymiennej żarówki | 40 W |
| Waga produktu | 200 g |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Wymiary klosza | 13 x 10 x 9,5 cm |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia z powodu ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Zawsze wyłącz zasilanie przed przystąpieniem do czyszczenia lub konserwacji. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska – utylizuj zgodnie z obowiązującymi przepisami. |
| EAN | 5901443112280 |