Odkryj elegancję i nowoczesność w jednym z lampą ścienną LED Activejet AJE-HILTON White NW, która jest idealna do użycia wewnętrznego. Wykonana z wysokiej jakości aluminium i metalu, nadaje się doskonale do każdego pomieszczenia – od korytarza, przez sypialnię i salon, po kuchnię i jadalnię. Zawieszenie nawierzchniowe, cechuje się łatwością instalacji. Lampa o mocy 13W i temperaturze barwowej maksymalnie 4000 K zapewnia przytulne i ciepłe światło, idealne do każdego wnętrza. Pomimo braku możliwości ściemniania, zachwyca swoją funkcjonalnością i estetyką. Posiadająca certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS, lampa gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Jej wymiary, 550 mm wysokości i 900 mm długości, przy średnicy 103 mm, czynią ją zarówno subtelnym dodatkiem, jak i wyrazistym akcentem w aranżacji wnętrz.


Szeroka oferta opraw dekoracyjnych marki Activejet na którą składają się kinkiety, plafony i oczka sufitowe, nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny klimat i charakter. Ten rodzaj oświetlenia pozwala uzyskać różnorodne efekty i umożliwia eksperymentowanie z designem. Jednocześnie są niezwykle praktyczne proste w montażu i dają możliwość wysoce energooszczędnego oświetlenia mieszkania, hotelu, restauracji czy innej powierzchni użyteczności publicznej. Wysoką jakość produktów doceniło już wielu klientów w Polsce i za granicą.
| Strumień świetlny | 450 lm |
|---|---|
| Lampy | 13 W |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Przeznaczenie | Salon |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kolor światła | Neutralne białe |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Przeznaczenie | Kuchnia |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Temperatura barwowa (max) | 4000 K |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Przeznaczenie | Korytarz |
| Przeznaczenie | Jadalnia |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Długość produktu | 900 mm |
| Napięcie | 220-240 V |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia z powodu ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Zawsze wyłącz zasilanie przed przystąpieniem do czyszczenia lub konserwacji. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska – utylizuj zgodnie z obowiązującymi przepisami. |
| Liczba żarówek LED | 108 |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Żywotność | 30000 h |
| Czas rozruchu | 1 s |
| Średnica produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| EAN | 5901443391197 |
