| Mocowanie/typ złącza | E27 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Przeznaczenie | Salon |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Kolor szkła | Biały |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Styl oświetlenia | Styl elegancki |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Dodatkowe informacje | Brak źródła światła w zestawie |
| Maksymalna moc wymiennej żarówki | 60 W |
| Łączna moc | 60 W |
| Wymiary klosza | 26 x 12 x 12,5 cm |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać urządzenia z powodu ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Zawsze wyłącz zasilanie przed przystąpieniem do czyszczenia lub konserwacji. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska – utylizuj zgodnie z obowiązującymi przepisami. |
| EAN | 5901443116028 |
Metalowy kinkiet NIKITA to efektowne oświetlenie ścienne nadające każdemu wnętrzu klasyczny klimat. Świetnie sprawdzi się w salonie czy w sypialni, dodając stylu i elegancji.
W kolekcji NIKITA dostępne są kinkiety oraz lampy sufitowe, w kolorach niklu oraz patyny.
