W czasach kiedy powszechnie wiadomo, że ergonomia pracy przy komputerze jest szczególnie ważna, możemy dostosować do siebie praktycznie wszystko. Krzesło, monitor, ale także biurko. Wygodna praca to mniej problemów ze zdrowiem - bóle pleców, kręgosłupa, szyi czy nadgarstków odejdą w niepamięć. Dzięki możliwości regulacji biurka zapobiegniemy również np. sytuacji, kiedy krzesło nie chowa się pod blat, bo nie mieszczą się podłokietniki.
Elastyczność to największa zaleta takich biurek, ale są też inne, jak np. profesjonalny, niezwykle stylowy wygląd, lepiej zorganizowana przestrzeń czy wygodne elektroniczne sterowanie.
| Typ kontroli | Przyciski |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Ilość silników | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Materiał blatu | Płyta meblowa |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Wysokość skoku | 50 cm |
| Ilość nóg | 2 |
| Poziom hałasu | <50 dB |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | System antykolizyjny |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zaprogramowania 4 ustawień wysokości w pamięci |
| Typ portu ładowania | USB Type-A x1, USB Type-C x1 |
| Kształt nóg (podstawy) | Nogi w kształcie litery "C" |
| Rodzaj produktu | Biurko z elektryczną regulacją wysokości |
| Maksymalna prędkość | 25 mm/s |
| Grubość blatu | 1,2 cm |
| Ilość paczek | 1 |
| Zakres regulacji wysokości | 725 - 1225 mm |
| Szerokość produktu | 1404 mm |
| Głębokość produktu | 704 mm |
| Wysokość produktu | 725 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że biurko jest odpowiednio zmontowane przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania biurka, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanizmu regulacji wysokości (jeśli dotyczy). |
| Prezentacja video | https://youtu.be/2oCOGX6yJHA |
| Prezentacja video 2 | https://youtu.be/3eaA9Zsh-nQ |
| Przewody w zestawie | Tak |
| EAN | 5901443390961 |
Biurko ACTIVEJET ET119W-C z elektryczną regulacją wysokości (140x70) wspiera ergonomię pracy, pomagając zapobiegać bólom kręgosłupa i nadgarstków.
Regulacja wysokości zapewnia elastyczność i wygodę, umożliwiając idealne dopasowanie stanowiska oraz uniknięcie problemów, np. z podłokietnikami krzesła.
Biurko wyróżnia się profesjonalnym, stylowym wyglądem i wygodnym sterowaniem elektronicznym, co poprawia organizację przestrzeni.
Model ET119W-C wyposażono w technologię z jednym silnikiem, który zapewnia płynną i wydajną regulację o 500 mm z prędkością 25 mm/s.
Połączenie trwałej, stabilnej, stalowej podstawy w kolorze czarnym z czarnym blatem stanowi modne i nowoczesne rozwiązanie do biura domowego.