W czasach kiedy powszechnie wiadomo, że ergonomia pracy przy komputerze jest szczególnie ważna, możemy dostosować do siebie praktycznie wszystko. Krzesło, monitor, ale także biurko. Wygodna praca to mniej problemów ze zdrowiem - bóle pleców, kręgosłupa, szyi czy nadgarstków odejdą w niepamięć. Dzięki możliwości regulacji biurka zapobiegniemy również np. sytuacji, kiedy krzesło nie chowa się pod blat, bo nie mieszczą się podłokietniki.
Elastyczność to największa zaleta takich biurek, ale są też inne, jak np. profesjonalny, niezwykle stylowy wygląd, lepiej zorganizowana przestrzeń czy wygodne elektroniczne sterowanie.
| Typ kontroli | Przyciski |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Ilość silników | 1 |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Materiał blatu | Płyta meblowa |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Wysokość skoku | 50 cm |
| Ilość nóg | 2 |
| Poziom hałasu | <50 dB |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | System antykolizyjny |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zaprogramowania 4 ustawień wysokości w pamięci |
| Typ portu ładowania | USB Type-A x1, USB Type-C x1 |
| Kształt nóg (podstawy) | Nogi w kształcie litery "C" |
| Rodzaj produktu | Biurko z elektryczną regulacją wysokości |
| Maksymalna prędkość | 25 mm/s |
| Grubość blatu | 1,2 cm |
| Ilość paczek | 1 |
| Zakres regulacji wysokości | 725 - 1225 mm |
| Szerokość produktu | 1404 mm |
| Głębokość produktu | 704 mm |
| Wysokość produktu | 725 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że biurko jest odpowiednio zmontowane przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Unikaj przeciążania biurka, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan mechanizmu regulacji wysokości (jeśli dotyczy). |
| Prezentacja video | https://youtu.be/2oCOGX6yJHA |
| Prezentacja video 2 | https://youtu.be/3eaA9Zsh-nQ |
| Przewody w zestawie | Tak |
| EAN | 5901443390947 |