Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Aktualności

Międzynarodowe Targi Interlight w Moskwie już za Nami

Activejet na Międzynarodowe Targi Interlight w Moskwie

19-09-2019

Międzynarodowe Targi Interlight w Moskwie już za Nami

W ciągu 4 dni swoją ofertę przedstawiło 447 wystawców, w tym 3 z Polski, zaś całe wydarzenie rozlokowane było w 8 pawilonach. Pawilon 7 poświęcono oświetleniu dekoracyjnemu, w którym swoje stoisko miało Action. Obok nas swoje produkty pokazała jeszcze jedna firma z Polski - zajmująca się produkcją oświetlenia dekoracyjnego ze szkła. 
Warto przypomnieć, że ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 20 000 osób!

Podczas 4 targowych dni odwiedziło nas wielu gości żywo zainteresowanych produktami Activejet. Co ważne, odbyliśmy spotkania z dystrybutorami w Rosji, podczas których omówiliśmy możliwości i warunki potencjalnej współpracy.

Uchylimy także rąbka tajemnicy - spotkaliśmy się z przedstawicielem jednej z kluczowych sieci DIY w Europie celem weryfikacji i doprecyzowania oferty oświetlenia kuchennego, łazienkowego i outdoor!

Nie zabrakło też inspiracji. Poznaliśmy trendy, wysłuchaliśmy interesujących wykładów na temat przyszłości oświetlenia oraz prognoz na najbliższy sezon.

Był to bardzo owocny biznesowo czas, zatem śmiało możemy powiedzieć:
Hello Russia, Activejet is coming!

Certyfikat