Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Aktualności

Toner Activejet „Wyborem Redakcji” PC World..

20-10-2017

Activejet po raz kolejny potwierdził swój status lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. W najnowszym teście zamienników tonerów do drukarek laserowych HP, przeprowadzonym przez redakcję PC World, marka uzyskała tytuł „Wybór Redakcji”.

Nagrodzony produkt – toner AH-226N – wyróżnił się bardzo wysoką jakością zastosowanego proszku drukującego i całkowitą odpornością na ścieranie. Nie bez znaczenia pozostała też jego wydajność: przy jednej z najniższych mas czynnika drukującego, toner Activejet pozwolił na wydrukowanie aż 3386 stron. Eksperci przeprowadzający test docenili również aspekty związane z użytkowaniem produktu, czyli szczegółową instrukcję instalacji dołączoną do opakowania oraz 5-letnią gwarancję udzielaną przez producenta.

–  Bardzo cieszy nas kolejne wyróżnienie zdobyte w niezależnym teście porównawczym – powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki, Action S.A. – Zawsze podkreślam, że tego typu badania są najcenniejszym źródłem wiedzy o produkcie, gdyż dostarczają użytkownikom obiektywnej wiedzy na temat jego parametrów.
„Wybór Redakcji” dla tonera ATH-226N to dziewiąte wyróżnienie zdobyte przez Activejet w niezależnych testach branżowych PC World na przestrzeni ostatnich lat. W samym tylko 2017 r. marka otrzymała tytuły „Najlepszej wydajności” i „Najlepszej opłacalności” w teście porównującym zamienne tusze.