Aktualności

Najlepszy Program Partnerski dla Activejet

26-06-2017

18 maja w warszawskim klubie muzycznym Hard Rock Cafe odbyła się uroczysta gala „Mistrzowie Nowych Technologii”. Organizatorem wieczoru, podczas którego wręczono nagrody liderom rynku, był magazyn branżowy IT Reseller. Jednym z laureatów została marka tuszów i tonerów Activejet, której producentem jest firma ACTION S.A.

Galę „Mistrzowie Nowych Technologii” poprowadzili dziennikarze IT Resellera. Nagrodę za najlepszy program partnerski odebrał z rąk redaktora naczelnego pisma - Krzysztofa Polaka, Rafał Ornowski - Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A. O zwycięstwie marki Activejet w kategorii „Najlepszy Program Partnerski” zadecydowali czytelnicy.

– Program partnerski Activejet funkcjonuje od lat i cieszy się stałą popularnością. Co ciekawe, na jego kształt mają wpływ nasi partnerzy, którzy zgłaszają nam swoje pomysły i jeśli tylko możemy staramy się je realizować, aby uatrakcyjnić współpracę. Ale to tylko jeden z wielu atutów tego programu. Myślę, że nasz sukces to przede wszystkim mocny brand, który przyciąga kolejnych partnerów. – mówi Rafał Ornowski.