Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Aktualności

Activejet z kolejną Złotą VILLĄ!

22-03-2019

Produkty oświetleniowe marki Activejet po raz kolejny docenione zostały przez prestiżowy magazyn wnętrzarski VILLA. W tym roku uwagę jurorów konkursu zwróciła seria lamp HOLLY, która otrzymała statuetkę Złotej VILLI w kategorii: oświetlenie.  

 Seria HOLLY to kolekcja eleganckich lamp wiszących oraz listew oświetleniowych. Produkty utrzymano w modnej minimalistycznej stylistyce. Wykonane z metalu ażurowe konstrukcje doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza, zarówno te domowe, jak i użytkowe. Lampy wiszące HOLLY dostępne są w kolorach czarnym i białym oraz kilku finezyjnych kształtach.  

Ta nagroda to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, które cieszy tym bardziej, że otrzymaliśmy je kolejny rok z rzędu. Seria HOLLY to nasza flagowa kolekcja, która cieszy się dużą popularnością wśród Klientów i którą będziemy rozwijać. Jeszcze w tym roku zaprezentujemy nowy, designerski produkt, który z pewnością trafi w gusta osób lubiących modne i nietuzinkowe rozwiązania. Więcej wkrótce - mówi Dominika Kopycka.

 
Złote VILLE to prestiżowy konkurs organizowany przez magazyn VILLA, w którym nagradzane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, najciekawsze i najbardziej luksusowe inwestycje mieszkaniowe oraz najbardziej wiarygodni deweloperzy działający na polskim rynku. Jego pierwsza edycja odbyła się w 2006 roku.

Konkurs promuje firmy i produkty odznaczające się wysokim standardem wykonania, dobrą jakością oraz oryginalnym wzornictwem.

W skład kapituły konkursu wchodzą architekci, projektanci wnętrz, styliści, jak również przedstawiciele redakcji magazynu VILLA.