Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Aktualności

Activejet z kolejnym Złotym Laurem

16-05-2017


W trwającej właśnie trzynastej edycji plebiscytu „Laur Konsumenta” – ogólnopolskiego programu konsumenckiego, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów, marek i usług w danym roku – Activejet zdobył w swojej kategorii najwyższe, złote wyróżnienie. Tym samym marka po raz dziewiąty z rzędu potwierdziła swą pozycję lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Plebiscyt „Laur Konsumenta” organizowany jest od 2004 r. i rokrocznie przynosi odpowiedź na pytanie, które produkty są obecnie liderami popularności w swoich kategoriach. O zwycięstwie decydują konsumenci oddający swoje głosy za pośrednictwem ankiet telefonicznych i internetowych. Produkty i usługi z największą liczbą głosów otrzymują Złoty, Srebrny lub Brązowy Laur Konsumenta – odpowiednio do pierwszego, drugiego lub trzeciego miejsca. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, w kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek”, ankietowani najczęściej wskazywali markę Activejet, która w efekcie otrzymała dziewiąty z rzędu Złoty Laur Konsumenta.

– Złoty Laur Konsumenta to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie. Jest on nie tylko wyrazem uznania kupujących, lecz także ich rekomendacją dla innych klientów – powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. Marki Activejet. – Choć jest to już nasze dziewiąte wyróżnienie w tym plebiscycie, nie spoczywamy na laurach i stale dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci zawsze otrzymywali doskonały, powtarzalny w swej jakości produkt.