Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Biurowe gadżety, których nie może u Ciebie zabraknąć

25-10-2020

W domowym zaciszu biurowe gadżety mogą być bardzo przydatne – mowa tutaj na przykład o drukarce umożliwiającej wydruk pomocy dydaktycznych dla dziecka lub ważnego dokumentu, który musimy gdzieś dostarczyć. A możemy chcemy wydrukować zdjęcie, które następnie oprawimy w ramkę i powiesimy w salonie? Niezależnie od tego, co potrzebujemy w danej chwili przenieść na papier – bez drukarki nie jest to możliwe.

Podoba rzecz dzieje się ze spinaczami, zszywaczem czy niszczarką. Zobacz, jakich biurowych gadżetów nie może zabraknąć w domowym zaciszu!

Organizacja dokumentów

W każdym domu znajdują się jakieś dokumenty – ważne umowy, aneksy lub rachunki. Zdarza się, że piętrzą się one w każdym pomieszczeniu, a kiedy potrzebujemy po jakiś sięgnąć – biegamy po całym domu w panice. Istnieje na to prosta metoda – organizacja. Odpowiednie przechowywanie dokumentów jest zatem podstawą każdego domu – nie jest to trudne, jednak wiąże się z pewnymi zasadami, których musimy przestrzegać. Warto sięgnąć po segregatory, teczki i pudełka – podpisując je będziemy wiedzieć, gdzie schować dany dokument.

A może potrzebujesz coś wydrukować? Nie ulega wątpliwości, że wydruk jakiegokolwiek dokumentu, zdjęcia czy innych treści nie byłby możliwy bez tuszu i papieru. W ofercie marki Activejet znajdziesz mnóstwo produktów, które dostosujesz do własnych potrzeb!

Niszczarki

Zapewne wielokrotnie zastanawialiśmy się, co zrobić z dokumentami, które straciły swoją ważność, lub nie są nam już potrzebne. Perspektywa darcia stosu niepotrzebnych dokumentów nie jest zbyt przyjemną wizją, dlatego warto sięgnąć po niszczarkę, która w prosty sposób pomoże zachować porządek w dokumentach. Stojąc przed wyborem niszczarki powinniśmy postawić na produkt niewielki, acz rzeczowy. Do tego opisu idealnie pasuje niszczarka Activejet ASH-0603H. Niszczarka posiada funkcję cofania papieru oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem, co jest niezwykle ważne. Działa w cyklu 2 minuty pracy i 40 minut odpoczynku, niemniej potrafi zniszczyć 300 cm papieru na minutę. Ciekawą propozycją jest także niszczarka ASH-1201D, posiadająca takie funkcje jak – m.in. tnie spinacze na drobne ścinki!

Długopisy

Chaos panujący na naszym biurku często nas rozprasza, przez co negatywnie wpływa na efektywność pracy. Artykuły piśmiennicze możesz włożyć do kubka, który posłuży jako organizer. Przybory takie jak linijki, spinacze czy zszywki możesz schować w piórniku lub niewielkim pudełku. Wszelkiego rodzaju notatniki, zeszyty czy skoroszyty najlepiej przechowywać w biurku lub w odpowiednio przygotowanym segregatorze. W biurku często chowamy także klipsy, taśmy klejące lub kleje, pinezki, przenośny dysk. Wrzucenie wszystkiego „do jednego worka” może spowodować olbrzymi bałagan, dlatego warto w biurku zrobić przegródki i w nich tematycznie poukładać rzeczy.

Akcesoria komputerowe

Komputer w wielu domach pełni rolę rozrywkową – gramy na nim, przeglądamy internet, czytamy artykuły, czy oglądamy filmiki. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dobrać do niego dobre akcesoria. Wybór zazwyczaj różnił się będzie od indywidualnych potrzeb, niemniej to, co jest absolutnym must have to mysz i klawiatura. Jeśli chcesz cieszyć się dobrą jakością i wytrzymałością myszki bezprzewodowej zwróć uwagę na myszki bezprzewodowe od Activejet AMY-320WS, AMY-320BS, AMY-320BK – kolejno w kolorach: białym, czarno-białym i czarnym. Produkty Activejet są starannie wyselekcjonowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku komputerowym. Marka Activejet stosuje zaawansowane technologie, aby każdy użytkownik odczuwał wysoki komfort zarówno podczas pracy jak i rozrywki. Równie ciekawą propozycją są myszki Activejet AMY-213 i AMY-316. Posiadają nieco inny kształt i formę, niemniej doskonale wpasowują się w dłoń! Korzystając z komputera stacjonarnego, wiemy, jak ważna jest odpowiednia klawiatura, dopasowana najlepiej do naszych dłoni. Klawiatura USB K-3016SB od Activejet posiada wszystkie te cechy! Komfortowe użytkowanie zapewnia niski profil klawiatury oraz układ z klawiszami funkcyjnymi, a także klawiaturą numeryczną.

Niektóre akcesoria biurowe są na wagę złota – korzystamy z nich dość często, a bez nich jakakolwiek praca czy nawet odpoczynek nie byłby możliwy. Warto zatem zaprosić je do siebie i stworzyć z nimi doskonały duet!