Zapisz się do newslettera

Zyskaj więcej
i ciesz się drukiem najwyższej jakości

Uwaga: wyrażenie ostatniej ze zgód dot. urządzenia końcowego jest niezbędne, abyśmy mogli wysyłać do Państwa informacje drogą elektroniczną na e-mail.

Newsletter

zapisz się

Blog

Książki w salonie - biblioteczka podświetlana LED

28-01-2020

Nie ma lepszej ozdoby domowego salonu niż regał z książkami. Świadczy nie tylko o naszym oczytaniu, ale również zapewnia domową, przytulną atmosferę. Książki ustawione na półkach w określonym porządku mają w sobie coś, co przyciąga spojrzenia i zachęca do przebywania w danym pomieszczeniu. Dlatego warto taką domową biblioteczkę podświetlić lampami LED. Jak to zrobić?

 

Nowoczesna biblioteczka podświetlana taśmami LED

Regały na książki składają się z półek, na których ustawiamy nasze prywatne tomy. Montując taśmę LED na brzegach półek, nie tylko podkreślimy naszą kolekcję, ale również wprowadzimy do wnętrza miłą, romantyczną atmosferę. Do podświetlenia domowej biblioteczki najlepiej wybrać taśmę LED Activejet o ciepłej lub neutralnej barwie światła. Pomoże ona rozjaśnić nieco półki i sprawi, że szafki nabiorą głębi, a książki świetnie zaprezentują się na półkach nawet przy wyłączonym świetle górnym. Co więcej, wybierając taśmy LED Activejet z czujnikiem ruchu, znajdziemy naszą ulubioną książkę bez zapalania włącznika światła. Jest to rozwiązanie idealne zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym.

 

Podkreśl półki z książkami zgrabnym panelem LED

Inną, równie atrakcyjną opcją podświetlenia domowego regału, są panele oświetleniowe LED Activejet. Łatwe w montażu, zapewniają neutralną barwę światła, która skutecznie podkreśli to, co w biblioteczce najważniejsze. Panele umieszczane na półkach nie wydzielają dużo ciepła, nie ma więc zagrożenia nagrzania znajdujących się na szafkach książek. Co więcej, panele oświetleniowe charakteryzują się bardzo zgrabną prezencją, mają tylko 8 mm grubości, a więc nie zabiorą zbędnej przestrzeni na regale.

Taka ozdoba podkreśli głębię półek i sprawi, że szafka z naszymi ukochanymi książkami stanie się niepowtarzalną ozdobą, wpływająca na przytulność całego salonu.

 

Oświetlenie LED Activejet – dlaczego warto je stosować?

Nowoczesna technologia LED pozwala nam stworzyć niesamowitą atmosferę w domowym salonie, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu na energii elektrycznej. Specjalne lampy pozwolą nam rozświetlić wnętrze jasnym, wyraźnym światłem, które doskonale wpasuje się w nastrój otoczenia. Zarówno panele, jak i taśmy LED Activejet to produkty, które można stosować w trudno dostępnych miejscach. Stanowią modernistyczne metody podświetlenia elementów wnętrza, które dzięki wysokiej jakości oraz barwie światła, nie meczą oczu i sprawdzają się idealnie jako podkreślenie dodatków każdego wnętrza. Lampy LED charakteryzują się długą żywotnością, co sprawia, że zapewnią nam wiele godzin spokojnej atmosfery i optymalnego rozświetlenia pomieszczeń.