Aktualności

Activejet z kolejnymi wyróżnieniami od PC World

2016-11-03

Miesięcznik PC World po raz kolejny zorganizował test zamiennych materiałów eksploatacyjnych. Tym razem pod lupę wzięto wkłady tonerowe do drukarek HP i Brother. W obu kategoriach wyróżnienia otrzymały produkty marki Activejet, którym zostały przyznane tytuły „Najlepszy zakup” oraz „Najlepsza wydajność”.

Mistrz opłacalności

W kategorii zamienników do drukarek firmy HP, toner Activejet ATH-83N okazał się mistrzem opłacalności i otrzymał tytuł „Najlepszy zakup”. Produkt ten został doceniony nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną cenę, ale również doskonałą i powtarzalną jakość wydruku. Przy użyciu tonera Activejet koszt wydrukowania jednej strony wynosi jedynie 3 grosze, dzięki czemu zdaniem redakcji jest to najlepszy wybór w swojej kategorii.

Jak oryginał

Z kolei w kategorii alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek Brother, produkt Activejet wyróżnił się imponującą wydajnością. Toner ATB-2320N pozwolił na wydrukowanie ponad 2300 stron, a każdy wydruk charakteryzował się wysokim kontrastem, ostrością i trwałością. W związku z tym redakcja przyznała mu tytuł „Najlepsza wydajność”. Dodatkowym atutem toneru Activejet jest bezproblemowa współpraca z drukarkami, które działają równie dobrze, jak z oryginalnym wkładem.

 – Oczywiście cieszę ze zdobytych przez Activejet tytułów. Każde tego typu wyróżnienie jest dla nas cenne, bo stanowi potwierdzenie słuszności obranej przez nas strategii. – powiedział Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. Marki – Źródło sukcesu ActiveJet tkwi w połączeniu nowoczesnej technologii, wydajności oraz wysokiej jakości atramentu, co zapewnia użytkownikom najwyższą i powtarzalną jakość wydruku.