Aktualności

Konsumencki Lider Jakości dla marki Activejet

17-05-2017

Gdy kończy się tusz lub toner do drukarki, klienci szukający oszczędności sięgają po zamienniki, które nie tylko są tańsze od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych (tzw. OEM), ale także w niczym nie ustępują im pod względem jakości i wydajności. Jednak którą markę wybrać, skoro rynek jest pełen producentów alternatywy? Najlepiej zaufać opinii innych konsumentów, którzy w niezależnym badaniu rynkowym Konsumencki Lider Jakości 2017 jednoznacznie wskazali Activejet jako wiodącą markę w tym segmencie.

Polecenie na wagę złota
Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki prowadzony przez redakcję „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm działających na polskim rynku. Badanie przeprowadzane jest na reprezentatywnej grupie konsumentów w każdym przedziale wiekowym. Próba badawcza obejmuje ponad 12 tys. respondentów, dzięki czemu analiza stanowi wierne odzwierciedlenie opinii i nastrojów panujących na polskim rynku. Jeśli więc zastanawiacie się, jaki produkt z danej kategorii wybrać, warto zaufać opinii większości i sięgnąć po wyniki najnowszej edycji badania.

Lider po raz piąty
W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, zwycięzcą w interesującej nas kategorii „Materiały eksploatacyjne do drukarek” została marka Activejet, która zdobyła niemal dwa razy więcej głosów, niż laureat drugiego miejsca. W uzasadnieniach swoich decyzji konsumenci najczęściej wskazywali na wysoką jakość produktów przy satysfakcjonującej cenie. Oto niektóre z nich: „Jest to porządna marka, nigdy nie rozczarowałam się jakością ich produktów”, „Dużo zamienników do większości drukarek, dobra jakość i wydajność”. Biorąc pod uwagę powyższe opinie, nie dziwi fakt, że tegoroczny tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości jest piątym takim wyróżnieniem w dorobku Activejet.